اگر سیاست ابلاغی رهبری در برنامه ششم مدنظر قرار نگیرد آن را عودت می دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 353433
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 23:27
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ اگر سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در برنامه ششم توسعه مدنظر قرار نگیرد، آن را عودت می دهیم.

اتاق خبر - نادر قاضی پور در جلسه علنی روز سه شنبه با استناد به ماده 184 آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: اگر سیاست‌های رهبر معظم انقلاب به ویژه در بخش توزیع عادلانه درآمدها، اشتغال، معیشت و جوانان در قالب برنامه‌ ششم توسعه مورد توجه قرار نگیرد، ما این برنامه را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی عودت خواهیم داد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین با استناد به اصل 110 قانون اساسی افزود:‌ سیاست‌های کلی ابلاغی رهبرمعظم انقلاب برای برنامه ششم 80 ماده داشت ولی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور 31 ماده به مجلس نهم در قالب لایحه ارائه کرد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس تصریح کرد: در آن برنامه هیچ ماده‌ای برای اقتصاد مقاومتی، معیشت و اشتغال و جوانان وجود نداشت و لذا دولت باید به این موارد دقت لازم را داشته باشد.
محمدباقر نوبخت نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاون رئیس جمهوری با حضور در جلسه علنی امروز مجلس به نمایندگان درباره برنامه ششم توسعه و اقتصاد مقاومتی (وضع موجود، چالش ها و پیشنهادها) گزارش داد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید