6 کمیسیون مجلس که نمایندگان استان کرمانشاه در آن عضو شدند | اتاق خبر
کد خبر: 353448
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 00:42
از 17 کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی دوره دهم، نمایندگان استان کرمانشاه تنها در 6 کمیسیون عضویت دارند.

اتاق خبر - هشت نماینده منتخب مردم استان کرمانشاه با آغاز فعالیت مجلس دهم و تعیین ترکیب اعضای کمیسیون ها، نوع فعالیت تخصصی خود را مشخص کردند.
کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، برنامه و بودجه، اجتماعی، اقتصادی، انرژی و صنایع و معادن در این دوره از مجلس شورای اسلامی، نمایندگانی از استان کرمانشاه را در عضویت خود دارند.
گفتنی است که 2 نماینده استان کرمانشاه به نام های حشمت الله فلاحت پیشه از حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو و سید قاسم جاسمی از حوزه انتخابیه کرمانشاه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عضو شدند.
همچنین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب و حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، هرسین و صحنه را در ترکیب خود خواهد داشت.
عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه در کمیسیون اجتماعی، شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در کمیسیون اقتصادی، احمد صفری از حوزه کرمانشاه در کمیسیون انرژی و سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی در کمیسیون صنایع و معادن عضو شدند.

* خلاء در 2 کمیسیون و کرسی های همیشگی ما در دو کمیسیون دیگر!
به نظر می رسد با توجه به رکود طرح های عمرانی که اغلب برآیند اعتبارات و بودجه ناکافی می باشد و نیز مشکلاتی که این استان در حوزه های فرهنگی بخصوص فرهنگ عمومی با آن مواجه است، جای خالی نمایندگان استان کرمانشاه در کمیسیون های تلفیق بودجه و فرهنگی به شدت محسوس است اما نکته جالب حضور همیشگی دو تن از نمایندگان ادوار کرمانشاه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و کمیسیون اجتماعی است.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای هشت کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید