مجید صالحی در نقشی متفاوت | اتاق خبر
کد خبر: 353879
تاریخ انتشار: 3 تیر 1395 - 04:18
در ادامه روند توليد مجموعه تلویزیونی «آرام میگيريم» به كارگردانى روح‌اله سهرابى و تهيه‌كنندگى فرهاد گلى، مجید صالحی نیز به جمع بازيگران پرشمار و سرشناس اين سريال پیوست.

به گزارش اتاق خبر، داریوش فرهنگ، آتیلا پسیانی، هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، لیلا اوتادی، کامران تفتی، آشا محرابی، نگار عابدی، علی اوسیوند، محمد فیلی، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، شهرزاد کمال‌زاده، حمید هدایتی، مونا فرجاد، نسرین نکیسا، محمود مقامی، ارسلان قاسمی و... از جمله بازیگرانی هستند که تا پیش از مجید صالحی در مقابل دوربین «آرام میگيريم» قرار گرفته‌اند که روند افزوده شدن چهره‌های مطرح سینمایی و تلویزیونی به این سریال همچنان ادامه دارد.
 

مجید صالحی در نقشی متفاوت به «آرام میگیریم» پیوست
 

مجید صالحی که پیش‌تر و بیشتر خالق شخصیت‌های طنز بوده است با نقشی متفاوت در «آرام میگيريم» ظاهر شده است. صالحی در «آرام میگيريم» ایفاگر نقش «مسعود» است که در توضیح شخصیت آن آمده است؛ مسعود شخصیتی دوگانه دارد که در روند داستان ضمن تاثیرگذاری در جریان کلی قصه، به مرور متاثر از دیگر شخصیت‌های پیرامون خود، مسیر تازه در زندگی‌اش پدیدار می‌شود. «مسعود» چهارمین فرزند خانواده، محوری قصه است که به دلیل بلندپروازی‌هایش به ناملایمتی‌ها و تلخی‌های عدیده‌ای در جریان زندگی خود برخورد می‌کند.

آشا محرابی، همسر مجید صالحی(مسعود) در «آرام میگیریم» است که درگیر گرفتاری‌های همسرش می‌شود. صالحی و محرابی در این سریال برای نخستین بار در کنار یکدیگر مقابل دوربین رفته‌اند که این روزها گروه تولید در شمال غرب تهران مشغول تصویربرداری صحنه‌های مربوط به این خانواده هستند.

نقش متفاوت مجید صالحی و نیز توانمندی هر دو بازیگر حاکی از وجود خانواده‌ای محوری و پر تعلیق در روند داستان است.

این سریال که در 42 قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه دو سیما در نیمه دوم سال جاری آماده می‌شود، در ساختاری دراماتیک و منسجم به روابط، تفاوت‌ها و تعامل‌های بین نسلی، گذشت و نوع‌دوستی و از طرفی زیاده‌خواهی در بستر قصه‌ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می‌پردازد. خانواده‌ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضا آن است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز می‌گردد. این سریال یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش‌های میان شخصیت‌ها و تعلیقات به وجود آمده است که سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده‌های جامعه امروز ما می‌رساند، پیامی که شاید نیاز امروز جامعه ماست.

از ویژگی‌های «آرام میگیریم» عدم وجود قهرمان واحد در آن است. در داستان این سریال شخصیت‌های متعدد و متنوعی وجود دارند که هر یک در جایگاه خود دغدغه‌های خاص خود را دارند و به نوعی قهرمان هستند و هر کسی در جامعه ما در هر موقعیتی می‌تواند با آنها همذات‌پنداری کند.

فرهاد گلی؛ تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی، «آرام میگیریم» را برخوردار از قصه‌ای حاوی پیام و روشنگر برای خانواده‌ها و جامعه امروز دانسته و معتقد است: به نظر مى‌رسد با توجه به قصه اين سريال كه در كنار پرداختن به مسائل مختلف اجتماعى، به خطوط عاشقانه و عاطفى بين شخصيت‌ها نيز توجه ويژه‌اى دارد و به‌ويژه با بهره‌گيرى از بازيگران شاخص و مطرح، مخاطب امروزى كه حق انتخاب زيادى پيش روى خود دارد به راحتى نتواند از تماشای اين سريال بگذرد.

«آرام میگيريم» محصول مشترک انجمن سينماى انقلاب و دفاع مقدس و گروه فيلم و سريال شبكه دو سیماست که با حضور چهره‌های محبوب و مطرح سینمایی و تلویزیونی و نیز برخورداری از درامی پرتعلیق انتظار می‌رود مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند.

این سريال توسط فريدون فرهودى و فروغ فروهيده، بر اساس فیلمنامه «آرام میگیریم» نوشته روح‌اله سهرابی و سیدمرتضی مصطفوی به نگارش درآمده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید