عامل دو فقره تیراندازی در دشتستان دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 354104
تاریخ انتشار: 4 تیر 1395 - 07:20
بوشهر - فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عامل دو فقره تیراندازی در دشتستان دستگیر شد.

به گزارش اتاق خبر، سردار حیدر عباس‌زاده با اشاره به موقعیت حساس و استراتژیک استان بوشهر، اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی در راستای بهبود شاخص‌های امنیتی در استان بوشهر برداشته شده است و شاهد اجرای طرح‌های مختلفی هستیم.

وی از تلاش ویژه برای مقابله با جرایم خشن خبر داد و اضافه کرد: کاهش میزان وقوع جرایم خشن و افزایش کشفیات این جرایم در استان بوشهر مد نظر بوده است که هر ساله شاهد بهبود وضعیت هستیم.

سردار عباس‌زاده تصریح کرد: پلیس با جدیت برای دستگیری عوامل جرایم خشن وارد می‌شود و در طول سال جاری تقریبا همه عوامل جرایم خشن در استان بوشهر شناسایی و دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف دو فقره تیراندازی در شهر کلمه دشتستان خبر داد و بیان کرد: فردی با هویت «الف. الف» در روز ۳۰ خردادماه امسال در شهر کلمه دشتستان اقدام به تیراندازی به سمت فردی با هویت «یعقوب» کرده بود و فراری شده بود.

وی اضافه کرد: فرد مذکور روز ۳۱ خردادماه امسال نیز در همان منطقه اقدام به تیراندازی به سمت فردی به هویت «سیاوش» کرده بود که این دو تیراندازی با استفاده از اسلحه شکاری ساچمه‌زنی در تیراندازی اول و اسلکه کلاش در تیراندازی دوم صورت گرفته بود.

سردار عباس‌زاده به سوابق این متهم اشاره کرد و ادامه داد: این متهم دارای سابقه  شرارت و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان بود و به همین منظور پلیس امنیت عمومی این پرونده را به صورت ویژه در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به دستگیری این متهم، گفت: این متهم روز گذشته به منظور تامین آذوقه به منزل پدرش مراجعه کرده بود که با تلاش پلیس دستگیر شد و ضمن اعتراف به هر دو فقره تیراندازی، یک قبضه سلاح کلاش به همراه دو قبضه خشاب و۲۰ تیر جنگی و یک قبضه اسلحه ساچمه‌زنی از وی کشف شد.

منبع : مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید