قاتلان معلم ایرانشهری دستگیر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 354594
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 12:52
با گذشت پنج روز از قتل معلم ایرانشهری و همسرش عاملان این جنایت بامداد امروز در یک عملیات پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ  دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: در پی قتل یک خانم معلم و همسرش در ایرانشهر، بلافاصله تیم زبده ای از مأموران انتظامی این شهرستان تحقیقات خود را جهت شناسایی قاتلان مسلح آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه توسط پلیس و بررسی انگیزه این افراد از این جنایت مشخص شد قاتلان حدود ۱۰ سال پیش با طایفه این خانواده بر اثر وقوع قتل اختلاف داشته اند که این اقدام آنان نیز در همان راستا صورت گرفته است.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: پس از گذشت پنج روز از این حادثه و پیگیری موضوع با همکاری دستگاه های اطلاعاتی و قضائی یکی از افراد دخیل در این قتل در استان کرمان شناسایی و دستگیر شد که متهم در اختیار پلیس ایرانشهر قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: با دستگیری متهم و تحقیقات انجام شده، محل اختفای سایر متهمان در یکی از روستاهای اطراف ایرانشهر شناسایی شد.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، مأموران انتظامی بامداد امروز موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دو نفر از متهمان را دستگیر و نفر سوم را که قصد فرار داشت، با اقدامات خاص پلیسی دستگیر کنند؛ متهمان با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر در پایان از همکاری خوب دستگاه های اطلاعاتی و قضائی با پلیس در دستگیری این افراد تقدیر کرد.

منبع: ایرنا

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید