رد پای IT در همه شغل‌ها دیده می‌شود! | اتاق خبر
کد خبر: 354680
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 18:39
معاون وزیر کار با بیان اینکه امروزIT و ICT تمام حرفه‌ها و مشاغل را تحت تاثیر قرار داده‌اند، از آموزشهای مجازی و شبیه‌سازی شده به عنوان مهمترین اولویت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در سال جاری نام برد.

اتاق  خبر: محمدامین سازگارنژاد، اظهار کرد: هم اکنون بیش از ۴۰ دستگاه دولتی در حال ارائه آموزشهای غیر رسمی و البته موازی با آموزش‌های مهارتی هستند که این امر به فعالیت آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه‌ای لطمه می‌زند.

وی افزود: با توجه به تاکید وزیر کار مبنی بر توسعه آموزشگاه‌های آزاد فنی  و حرفه‌ای درصددیم تا از طریق مذاکره نواقص قانونی حوزه آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای را برطرف کنیم و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود را تامین و تقویت کنیم.

معاون وزیر کار در عین حال همکاری اتاق‌های اصناف، ‌بازرگانی و تعاون با کانون انجمن‌های صنفی استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: این تعامل و همکاری می‌تواند زمینه بازاریابی و بازارسازی آموزشهای مهارتی در کشور را گسترش دهد.

به گفته سازگارنژاد، شناسایی نیازهای مهارتی صنایع در بخش‌های مختلف می تواند یکی از زمینه‌های این همکاری به شمار آید و آموزش فنی و حرفه‌ای را در قالب سفارش عرضه کند تا قابلیت استفاده و بهره‌برداری بیشتر را داشته باشد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید