بزرگراه کربلا با تامین اعتبار تاپایان امسال به بهره برداری می رسد | اتاق خبر
کد خبر: 354706
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 20:31
مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: در صورت تامين اعتبار مورد نياز كليه قطعات باقی مانده از بزرگراه کربلا به طول مجموعا ۴۴ كيلومتر تا پايان سال به بهره برداری می رسد.

اتاق خبر: عبدالله بهادری ،خوشبختانه امسال در كشور و به تبع در استان شاهد بارندگی های خوبی بوديم كه البته اين بارش رحمت، توقف پروژه های راهسازی مخصوصا آسفالت ریزی را در پی داشت.

وی در ادامه تصريح كرد: با مساعد شدن شرايط جوی بلا فاصله همه پروژه های عمرانی شروع به كار كردند كه البته اولويت به پروژه های بزرگراهی استان در مسير اسلام آباد - سرپل ذهاب، هرسين - نور آباد، اسلام آباد - پل دختر اختصاص داشت.

بهادری در اين خصوص توضيح داد: در صورت تامين اعتبار مورد نياز كليه قطعات باقی مانده از بزرگراه کربلا، اعم از قطعه ۴ و ۵ الف، ۵ ب، ۶، ۷، تقاطع غير همسطح ورودی سرپل ذهاب و قطعه ۸، به طول مجموعا ۴۴ كيلومتر تا پايان سال به بهره برداری می رسد.

مدير كل راه و شهر سازی استان كرمانشاه دو پروژه بزرگراهی مسير هرسين به نور آباد به طول ۳۸ كيلومتر به عنوان بخشی از بزرگراه كشوری بازرگان - بندر امام و همچنين بزرگراه مسير اسلام آباد - حميل و حميل - پل دختر مجموعا به طول ۵۲ كيلومتر كه در واقع بخشی از كريدور شمال غرب به جنوب غرب كشور است را در حوزه استان پر اهميت خواند.

بهادری افزود:اين پروژه ها هم با فعاليت بی وقفه پيمانكاران فعال  و در بخش هايي هم از پيشرفت قابل قبولی برخوردار است كه در صورت تامين و تزريق به موقع اعتبارات تا پايان سال ۹۶ شاهد بهره برداری از آن خواهيم بود هرچند در اين مسير ها بخش هايی هم زير بار ترافيك بوده ودر اختیار کاربران جاده ای قرار دارد.

لازم به ذکر است، در همین ایام اداره کل راه و شهر سازی به منظور  بهره برداری و افتتاح چندین طرح در حوزه های متفاوت مهیای استقبال از سفر آتی رییس جمهور محترم به استان می شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید