اعلام زمانبندی مرحله مقدماتی فوتبال رقابتهای قهرمانی جوانان بانوان آسیا | اتاق خبر
کد خبر: 354917
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 12:08
ساعت دقیق برگزاری دیدارهای مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی زیر 19 سال بانوان آسیا از سوی وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا؛ مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی جوانان بانوان آسیا از 6 لغایت 16 آبان 95 با حضور 16 تیم در 4 گروه به وقت تهران به شرح زیر برگزار خواهد شد:

گروه A: استرالیا، اردن و جزایر ماریانا
گروه B: ازبکستان، چین تایپه، هنگ کنگ، تاجیکستان و پاکستان / میزبان: دوشنبه، تاجیکستان
گروه C: تایلند، میانمار، فلسطین و قرقیزستان / میزبان: بانکوک، تایلند
گروه D: ایران، ویتنام، هند و فیلیپین / میزبان: هانوی، ویتنام

6 آبان 95:
گروه B: هنگ کنگ – چین تایپه / ساعت 12:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن
گروه B: پاکستان – تاجیکستان / ساعت 15:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن

8 آبان 95:
گروه B: پاکستان – هنگ کنگ / ساعت 12:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن
گروه B: تاجیکستان – ازبکستان / ساعت 15:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن

10 آبان 95:
گروه B: ازبکستان – پاکستان / ساعت 12:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن
گروه B: چین تایپه – تاجیکستان / ساعت 15:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن

12 آبان 95
گروه A: جزایر ماریانا – استرالیا
گروه B: چین تایپه – پاکستان / ساعت 12:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن
گروه B: هنگ کنگ – ازبکستان / ساعت 15:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن
گروه C: میانمار – فلسطین / ساعت 12:30، استادیوم ملی سوپاچالاسای
گروه C: تایلند – قرقیزستان / ساعت 15:30، استادیوم ملی سوپاچالاسای
گروه D: ایران – فیلیپین / ساعت 9:30، زمین شماره 3 YFTC
گروه D: ویتنام – هند / ساعت 12:30، زمین شماره 3 YFTC

14 آبان 95:
گروه A: اردن – جزایر ماریانا
گروه B: ازبکستان – چین تایپه / ساعت 12:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن
گروه B: تاجیکستان – هنگ کنگ / ساعت 15:30، استادیوم مرکزی ریپابلیکیشن
گروه C: قرقیزستان – میانمار / ساعت 12:30، استادیوم ملی سوپاچالاسای
گروه C: فلسطین – تایلند / ساعت 15:30، استادیوم ملی سوپاچالاسای
گروه D: هند – ایران / ساعت 9:30، زمین شماره 3 YFTC
گروه D: فیلیپین – ویتنام / ساعت 12:30، زمین شماره 3 YFTC

16 آبان 95:
گروه A: استرالیا – اردن
گروه C: فلسطین – قرقیزستان / ساعت 12:30، استادیوم ملی سوپاچالاسای
گروه C: تایلند – میانمار / ساعت 15:30، استادیوم ملی سوپاچالاسای
گروه D: هند – فیلیپین / ساعت 9:30، زمین شماره 3 YFTC
گروه D: ایران – ویتنام / ساعت 12:30، زمین شماره 3 YFTC

ساعت برگزاری دیدارهای گروه A پس از اعلام از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا متعاقباً منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید