Performancing Metrics

ایدئولوژی داعش قرائت وهابی گری است | اتاق خبر
کد خبر: 355014
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 00:43
مسئول ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت شمال غرب کشور:
مشاور ارشد استاندار آذربایجان شرقی و مسئول ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت شمال غرب کشور با بیان اینکه داعش جریان نظامی نیست، بلکه یک جریان حاصل از تفکر وهابیت است، گفت: ایدئولوژی داعش همان قرائت وهابی گری از اسلام است.

اتاق خبر - سردار محسن ایران زاد روز یکشنبه در شورای اداری شهرستان بناب با ارائه گزارشی از اهداف استکبار جهانی برای به راه انداختن جنگ در کشور سوریه افزود: دشمنان ناکام اسلام جنگ در سوریه را ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی می دانند اما این توطئه با هوشیاری مقام معظم رهبری و فرماندهی سردار سلیمانی خنثی شده است.
وی گفت: اگر حضور سردار سلیمانی و هدایت های مقام معظم رهبری و مدافعان حرم نبود الان جنگ در مرزهای ایران و شاید داخل شهرهای ایران ادامه داشت.
این سردار دوران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به این فرمایش مقام معظم رهبری که 'هر کس با اسرائیل مبارزه کند و رژیم صهیونیستی را بکوبد و مقاومت را تأیید کند ما از او حمایت می کنیم' گفت: داعشی ها با ذکر نام خدا سر می برند و ریختن خون شیعه و هرکسی که با عقاید آنان مخالف باشد را حلال می دانند. وی افزود: داعشی ها این کشتار را منشاء خیر می دانند و نوامیس مسلمانان را مانند زمان دوران جاهلیت در بازار می فروشند و آن را بر خود حلال می دانند.
ایران زاد تأکید کرد: خونی که در رگ های داعشیان جریان دارد از دلارهای نفتی عربستان سعودی تغذیه می شود و از این رو استکبار جهانی این گروه تکفیری را برای ضربه زدن به وحدت و استقلال فکری مسلمانان منطقه تشکیل داده است.
مسئول ستاد پشتیبانی مدافعان حرم شمال غرب کشور هدف از تشکیل این ستاد پشتیبانی را بیان فرهنگ مقاومت و آماده کردن محیط همفکری و همکاری اقشار مختلف مردم و جمع آوری کمک های هموطنان برای حمایت از محور مقاومت و در رأس آن مردم مظلوم سوریه اعلام کرد.
وی گفت: اگر مسئولان در این زمینه فرهنگ سازی نکنند بنا به گفته سردار سلیمانی به طور حتم در مصیبت آینده سهیم خواهند بود.
ولی الله فرج اللهی، فرماندار بناب نیز از تشکیل ستاد پشتیبانی مدافعان حرم به ریاست امام جمعه در شهرستان بناب خبر داد و افزود: تمام مسئولان شهرستان عضو ستاد پشتیبانی مدافعان حرم هستند و باید با شرکت در کمیته های مختلف این ستاد به صورت ماهانه گزارش عملکرد خود را به ستاد ارائه کنند.
شهرستان 135 هزار نفری بناب در 123 کیلومتری تبریز ، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید