حضور وزیر راه و شهرسازی در منزل شهید دادمان | اتاق خبر
کد خبر: 355162
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 15:06
وزیر راه و شهرسازی عصر دوشنبه همراه جمعی از معاونان خود برای عرض تسلیت به خانواده شهید دادمان به خاطر درگذشت علی دادمان فرزند برومند این خانواده به منزل شهید دادمان رفت.

اتاق خبر: عباس آخوندی در منزل شهید رحمان دادمان وزیر راه و ترابری دولت اصلاحات ضمن عرض تسلیت به خانواده دادمان بخاطر درگذشت علی دادمان، یاد پدر آن مرحوم را نیز گرامی و اظهار کرد: خداوند شهید رحمان دادمان را رحمت کند، وی برای ما که در دانشکده فنی دانشگاه تهران تحصیل کرده‌ایم الگو بود.

وی افزود: رحمان مردی جسور و از خود گذشته بود و تمام کسانی که هم‌دوره رحمان بودند، خاطرات خوبی از جسارت‌های او در تظاهرات و مبارزات دانشجویی دارند.

وزیر راه و شهرسازی با ابراز هم‌دردی با همسر شهید دادمان و با تاکید بر این که یاد رحمان و علی دادمان همواره در ذهن‌ها خواهد ماند، گفت: «رحمان برای دانشجویان فنی الگو بود» و در ادامه خاطرنشان کرد: به یاد دارم اولین بار علی را در تظاهرات آبان ماه سال ۵۶ بعد از آمدن جیمی کارتر رییس جمهوری وقت امریکا به ایران دیدم که رحمان هدایت تظاهرات دانشگاه فنی را بر عهده داشت.  

آخوندی گفت: خداوند هر دو عزیز از دست رفته را قرین رحمت خود قرار دهد.

داود کشاورزیان، محسن پورسیدآقایی، سیدسعید سیدعلایی، محمدجعفر علیزاده، فرهاد پرورش، سید حسین میرشفیع و سیدقاسم بی‌نیاز وزیر راه و شهرسازی را همراهی کردند.  

علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان دوشنبه همزمان با سالروز شهادت امیرالمومنین علی (ع) در بیمارستان خاتم الانبیا پس از تحمل نوع نادری از سرطان دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار شهدا رفت.   

مراسم تشییع پیکر مرحوم سه‌شنبه هشتم تیرماه مصادف با ۲۲ رمضان راس ساعت 9 از حسینیه شاه حسینی واقع در خیابان شهید باهنر، خیابان منظریه یک به سمت امام زاده علی‌اکبر چیذر برگزار می‌شود.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید