ملی پوش فوتسال برزیل به مس پیوست | اتاق خبر
کد خبر: 355386
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 03:23
تیم فوتسال مس سونگون بعد از تمدید قرارداد با "بلو" با یک بازیکن دیگر برزیلی به قرارداد بست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم فوتسال مس سونگون نایب قهرمان دوره قبل لیگ برتر که با هدف قهرمانی در حال بستن تیم است با یک بازیکن برزیلی به توافق رسید. این در حالی است که این تیم، یک بازیکن برزیلی دیگر ملقب به "بلو" را نیز در اختیار دارد؛ بازیکنی که فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن خارجی لیگ انتخاب شد.

احد سپهر مدیرروابط عمومی باشگاه مس با تائید خبر فوق به ایسنا گفت: "بیسونی تیاگو" بازیکن چپ پا و راس تیم ملی فوتسال برزیل که در تیم لوپانرنس در سری آ ایتالیا بازی می‌کند، ‌ قرارداد خود با باشگاه مس را به امضا رسانده است و به زودی در تمرین‌های تیم شرکت می‌کند. همچنین کارهای حضور "بلو" نیز انجام شده و این بازیکن در روزهای آینده به همراه تیاگو برای حضور در تمرین‌های مس به تبریز می آید.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا با جذب این بازیکن برزیلی، پرونده نقل و انتقالات باشگاه بسته خواهد شد یا نه، تصریح کرد: فعلا گزینه دیگری در نظرمان نیست اما چنانچه آقای افضل بازیکنی مد نظر داشته باشد، باشگاه برای جذب آن اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

مسی‌ها پیش از این با شهرام شریف زاده ملی پوش سابق نیز مذاکراتی داشته‌اند اما با قطعی شدن حضور تیگو در مس، پیوستن شریف زاده منتفی شده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید