«دیوار شیشه‌ای» به راما قویدل رسید | اتاق خبر
کد خبر: 355467
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 08:39
مراحل تصویربرداری پنج اپیزود «دیوار شیشه‌ای» به کارگردانی نوید میهن دوست و یک اپیزود به کارگردانی راما قویدل به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، نوید میهن دوست با اعلام خبر پایان تصویربرداری پنج اپیزود ابتدایی  سریال «دیوار شیشه‌ای» بیان کرد: من تاکنون پنج اپیزود از این سریال را کارگردانی کرده‌ام و راما قویدل بعد از آن اپیزود ششم را به پایان رساند و اکنون نیز مشغول ضبط هفتمین اپیزود «دیوار شیشه‌ای» است.

وی درباره بازیگران اپیزودهایی که خود کارگردانی کرده است، توضیح داد: تاکنون به ضبط قصه‌های مستقل هر قسمت پرداخته‌ایم و هنوز بخش داستانی سریال شروع نشده است. سیامک احصایی، مریم سرمدی، مالک، سراج نازنین کریمی در اپیزود اول، روشنک عجمیان شهناز شهبازی مهسا هاشمی و... در اپیزود دوم، علیرام نورایی، محمد ساربان، فرهاد قائمی مهدوی در اپیزود سوم، فرزین صابونی، ارسطو خوش رزم، طوفان مهردادیان، مجید رحمتی، لیلا رحیمی، لیلا بی پروا در اپیزود چهارم و محمدرضا هدایتی، سولماز غنی، پارسا قره خانلو در اپیزود پنجم «دیوار شیشه‌ای» نقش آفرینی کردند.

این کارگردان با بیان این که ضبط هر اپیزود از این سریال یک هفته زمان می‌برد، درباره نحوه پیوند بخش داستنی با قصه‌های مستقل هر قسمت افزود: در «دیوار شیشه‌ای» کاراکترهای مهمان قصه خود را در استودیو به عنوان یک خاطره و بخشی از زندگی‌شان تعریف می‌کنند. بنابراین بعد از تصویربرداری هر اپیزود بخش داستانی در یک استودیو با حضور شخصیت‌های مجری و تهیه کننده برنامه کلید خواهد خورد. با توجه به روند فعلی فکر می‌کنم تصویربرداری این بخش مهر یا آبان ماه آغاز شود.

وی درباره مدت زمان روایت قصه‌های هر قسمت در استودیو توضیح داد: میزان حضور هر قسمت در استودیوها بستگی به متن و پیشبرد بقیه مراحل دارد. اما به طور متوسط در هر قسمت حدود 6 الی 7 دقیقه در استودیوها قصه را دنبال می‌کنیم. ضمن این که هر کارگردان بخش استودیویی اپیزود خود را کارگردانی می‌کند.

میهن دوست همچنین از آغاز ضبط اپیزود جدیدی در روز سه شنبه 8 تیر ماه و پیوستن صبا کمالی و منوچهر علیپور به پروژه «دیوار شیشه‌ای» خبر داد.

«دیوار شیشه‌ای» به ارتباط بین افرادی می‌پردازد که از رسانه استفاده می‌کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه‌های مختلف با دنیای بیرون و جهان پیرامونی خود در ارتباط هستند.

همچنین دیگر عوامل و دست کاران این سریال اپیزودیک نیز عبارتند از: تصویربردار: علیرضا وداد تقوی، صدابردار: محمد علی درگاهی، طراح وصحنه و لباس: قاسم مربی، طراح گریم: خاطره خاشعی، دستیار اول و برنامه ریز: امیر جاویدنیک، مدیر تولید: مهدی تحویلیان، مدیر تدارکات: اصغر پسندپور، منشی صحنه: سمانه واعظی، عکاس: متین تحویلیان و...

این سریال به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان به قلم محمد محمود سلطانی و روح الله صدیقی در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی به رشته تحریر درآمده است.

تسنيم

 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید