لیگ جهانی والیبال را با حاشیه‌هایش ببینید | اتاق خبر
کد خبر: 355543
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 13:12
تهیه‌کننده برنامه «توپ و تور» تاکید کرد که در مسابقات لیگ جهانی والیبال، بنا را بر گزارش صرف بازی‌ها به همراه پخش حاشیه‌های مشابقات گذاشته‌اند و بحث‌های کارشناسی به آینده موکول شده است.

به گزارش اتاق خبر، بهزاد کاویانی - تهیه‌کننده و مجری برنامه «توپ و تور» - درباره پخش مسابقات لیگ جهانی والیبال و همزمانی آن با مسابقات جهانی یورو 2016 اظهار کرد: خوشبختانه برای پخش و پوشش بازی‌ها در تلویزیون مشکلی نداشتیم و همه چیز از قبل برنامه‌ریزی شده بود. در این راستا تعامل خوبی با عوامل «جام پانزدهم» داشتیم.

 
او تاکید کرد: پخش هر دو رویداد بزرگ ورزشی از قبل در تلویزیون برنامه‌ریزی شده بود و تا کنون مشکلی برای پخش نداشتیم.
 
کاویانی درباره‌ی بحث کارشناسی مسابقات لیگ جهانی والیبال تاکید کرد: از نظر فنی پیش از مسابقات بنا را بر این گذاشتیم که در حین پخش مسابقه، تحلیل را کنار بگذاریم. با توجه به این که تجربه موفقی بود تصمیم گرفتیم تحلیل را بعد از مسابقات داشته باشیم و اگر راهکار و نقطه ضعفی وجود داشته است پس از مسابقات و در قالب برنامه‌ای مجزا این مسابقات کارشناسی می‌شوند.
 
کاویانی در ادامه گفت‌وگوی خود درباره تغییر و تحولات برنامه «توپ و تور» بار دیگر به تمرکز بیشتر بر روی بازی‌ها و کاهش تحلیل حین بازی اشاره کرد و توضیح داد: به درخواست مخاطبان بحث‌های کارشناسی کمتر انجام می‌دهیم چرا که احساس کردیم مخاطبان دوست دارند در جریان مسابقه قرار بگیرند تا کارشناسی در این زمینه صورت بگیرد؛ تجربه سال‌های پیش نشان داد مردم دوست دارند در بازی متمرکز شوند؛ بنابراین سعی کردیم هر دو، سه بازی که تمام می‌شود، تحلیل مجزا نسبت به آن‌ها داشته باشیم و جدا از خود مسابقات این کارشناسی‌ها را مطرح کنیم.
 
او سپس گفت: فکر می‌کنم در این زمینه توانستیم به نیاز مخاطبان پاسخ بدهیم.
 
تهیه‌کننده و مجری برنامه «توپ و تور» یادآور شد: عموم مخاطبان علاقمند هستند مسابقات والیبال را با حاشیه‌هایش ببینند؛ بنابراین از این پس ما بنا داریم به جای کارشناسی و دعوت از مهمانان، اجازه بدهیم مردم خود والیبال را با حاشیه‌هایش ببینند و اتفاقا مطرح کردن بحث کارشناسی در حین دو سه دقیقه وقت آزاد برنامه شاید کار درستی نباشد.
 
کاویانی در پایان از پخش ویژه برنامه‌ای پس از دیدارهای والیبال در روز جمعه، شنبه، یکشنبه خبر داد و گفت: تولید و پخش این ویژه برنامه پس از ایام رمضان و با حضور کارشناسان تدارک دیده شده است و از طرفی با توجه به این که به المپیک نزدیک می‌شویم، این برنامه قرار است تلفیقی از مباحث لیگ جهانی تا المپیک را داشته باشد.
 
ايسنا
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید