بنزین تک‌نرخی منطقی و معقول است | اتاق خبر
کد خبر: 355647
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 19:59
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه تک‌نرخی بودن در شرایط فعلی مناسب و معقول است، گفت: اگر دونرخی بودن به معنای افزایش قیمت باشد، در این صورت تک‌نرخی مناسب‌تر است.

اتاق خبر: غلامرضا شرفی ، مطالعاتی که در بحث حامل‌های انرژی و سوخت به ویژه بنزین و گازوئیل مطرح شده بود اگر به‌گونه‌ای باشد که دونرخی شدن مقدمه‌ای برای افزایش قیمت محسوب شود قطعا تک‌نرخی بودن منطقی و معقول است.

نماینده مردم آبادان در مجلس افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی اگر بنزین دونرخی شود احتمال افزایش قیمت در دیگر موارد مصرفی مردم وجود دارد لذا قائل به این هستم که فعلا هیچگونه افزایش قیمتی انجام نشود.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه این مساله باید به صورت منطقی و کارشناسی در کمیسیون مورد رسیدگی قرار گیرد، گفت: در حال حاضر مخالف هرگونه افزایش قیمت هستم و به نظرم همان تک‌نرخی و با قیمت لیتری هزار تومان باشد، مناسب‌تر و بهتر است.

وی در مورد استفاده از کارت سوخت‌ها نیز اظهار کرد: کارت سوخت‌ها برای ساماندهی مصرف بود و اینکه میزان مصرف در فصول یا ماه خاصی از سال رصد شود تا مشخص شود که چه فصل یا زمانی پیک مصرف است.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید