مرکز غیرمجاز تولید و بسته‌بندی داروهای گیاهی در علی‌آبادکتول کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 356022
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 23:16
فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول گفت: در یک عملیات اطلاعاتی ضربتی نیروی انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول یک کارگاه متروکه تولید و بسته‌بندی داروهای گیاهی عرقیات گیاهی را کشف و ضبط کرد.

اتاق خبر:سرهنگ علی اکبر اژدری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی با کار اطلاعاتی و مراقبتی موفق به کشف کارگاه متروکه‌ایی که در حاشیه جنگل‌های شهر فاضل آباد بخش کمالان اقدام به تهیه و تولید و توزیع عرقیات گیاهی و داروهای تقلبی غیراستاندارد و دریک فضایی غیربهداشتی می کرد شدند.

وی افزود: دراین عملیات بیش از 10 هزار لیتر عرقیات دارویی آماده توزیع و بیش از 5 هزار بطری توزیع شده در فروشگاه و کارگاه و 20 هزار قوطی و برچسب محصولات متنوع که در اختیار متهم بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول تصریح کرد: در همین راستا 3 نفر مشغول به کار بودند که یک نفر دستگیر شد و فرد دستگیر شده ازعوامل اصلی تهیه و توزیع بوده است.

سرهنگ اژدی از مردم خواست از عطاری‌های معتبری که تحت نظارت و مجوز بهداشت دارند خرید کنند.

وی با اشاره به اعتماد سنتی مردم به داروهای گیاهی از گذشته تاکنون افزود: مردم نباید گول شیادان محصولات داروهای گیاهی راکه با تبلیغات وسوسه‌انگیز مانند کاهش یا افزایش وزن فوری و درمان‌های قطعی که سودجویان برای منافع خود عنوان می‌کنند را بخورند.

فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول گفت: در این عملیات کارگاه و فروشگاه متهم پلمپ و متهم تحویل مقامات قضایی شد.

منبع:تسنیم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید