کلنگ احداث مدرسه ابتدایی بنیاد برکت در هلیلان به زمین زده شد | اتاق خبر
کد خبر: 356052
تاریخ انتشار: 11 تیر 1395 - 01:37
مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس ایلام از کلنگ زنی دبستان ابتدایی در روستای «پله کبود» بخش هلیلان به همت بنیاد برکت خبر داد.

اتاق خبر: سعید هژبری ظهر پنجشنبه در حاشیه این آیین گفت: اعتبار این طرح چهار میلیارد ریال است که توسط بنیاد برکت و در راستای محرومیت زدایی و ساخت فضاهای آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته هزینه می شود و خوشبختانه با توجه به مشارکت بنیاد برکت مشکلی در زمینه اعتبارات وجود ندارد و تلاش می شود این مکان آموزشی در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وی افزود: این واحد آموزشی در زمینی به مساحت ۲۲۴ متر مربع و همچنین ۸۱۲ متر محوطه سازی و ۱۵۵ متر دیوار کشی در روستای پله کبود از توابع بخش هلیلان ساخته می شود.

مدی رکل نوسازی مدارس ایلام تاکید کرد: تاکنون در این شهرستان سه مدرسه شش کلاسه روستای طاق گاورین بخش زاگرس، مدرسه ابتدایی محله کزآباد در بخش هلیلان و مدرسه ۱۵ کلاسه شهر سرابله توسط بنیاد برکت ساخته شده و با توجه به گستردگی و پراکندگی روستاها و کمبود اعتبارات خواستار مشارکت بیشتر این بنیاد در راستای ساخت و توسعه فضاهای آموزشی و سایر خدمات دیگر هستیم.

هژبری یادآور شد: طی فعالیت دولت تدبیر و امید خدمات ارزشمندی در حوزه آموزش و پرورش انجام شده که مایه خیر و برکت برای مردم بوده است و توسعه فضاهای آموزشی بویژه در مناطق محروم از اولویت های مسئولین شهرستانی است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید