فعالیت های فوق برنامه آقازاده جناب خندان | اتاق خبر
کد خبر: 35628
تاریخ انتشار: 10 دی 1391 - 16:25

عملکرد فرزند کفاشیان، رییس محبوب فدراسیون فوتبال موجب شده است تا عنوان آقازادگی با آبروریزی دیگری مواجه شود.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از بازتاب، احسان کفاشیان، فرزند علی کفاشیان، از مدیران سابق بانک مرکزی و رییس فدراسیون فوتبال که چندی است در سرازیری افول قرار دارد، نخستین بار با اعمال نفوذ پدرش در فدراسیون دومیدانی و قرار دادن نام وی به عنوان ذخیره تیم دومیدانی جهت ثبت عنوان قهرمانی برای این آقازاده، رسانه ای شد.

اما مهمترین بخش فعالیتهای این آقازاده در بخش دلالی نفت است که ارتباط وی با شهاب دادگرنژاد، مشاور کفاشیان که چندی است به اتهام مفاسد اقتصادی دستگیر شده است، رقم می خورد.

احسان کفاشیان، نفر وسط

احسان کفاشیان و شهاب دادگرنژاد که سفرهایی به لوزان سویس برای افتتاح حساب در بانکهای سوییس و دلالی نفتی داشته اند، از طریق نبی، سفیر ایران در سوییس و برادر دبیر کل و همه کاره فدارسیون فوتبال و همچنین سیف الله جشن ساز، رییس شرکت نفتی نیکو ساپورت می شدند.

درآمد هنگفت دلالی نفت برای خانواده کفاشیان تبدیل به املاک مرغوبی در شهرک غرب شده است که ارزش فعلی آنها به میلیاردها تومان می رسد.

فعالیتهای «فوق برنامه» و شخصی احسان کفاشیان از موضوع این گزارش خارج است، اما اطلاع از آنها برای مسئولانی که شعار عدالت می دهند جالب توجه خواهد بود تا بدانند حق محرومانی که در سرمای زمستان از گرسنگی و سرما می لرزند، صرف چه اموری می شود.

در نهایت اشاره به شرایط استخدامی احسان کفاشیان نیز جالب است که وی از طریق اعمال نفوذ در شرکت نفتی حفاری شمال استخدام شده، اما به ندرت برسرکار خود حاضر می شود.

شاید اگر کفاشیان به خاطر افتضاحاتش در فدراسیون فوتبال به کسی پاسخگو نباشد، برای دلالی های آقازاده اش در نفت مواخذه شود، آرزویی که بعد از بازجویی چند ساعته از وی در اوین، امیدوار بودن به آن برای افکار عمومی عیب نیست.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید