تلاش نامزد حزب دمکرات برای جلب اعتماد از دست رفته رای دهندگان | اتاق خبر
کد خبر: 356578
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 11:14
هیلاری کلینتون در مقر اف بی آی
یک سخنگوی ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون از مصاحبه پلیس فدرال امریکا ( اف بی آی ) با این نامزد دمکرات ها برای راهیابی به کاخ سفید در روز شنبه خبر داد .

اتاق خبر  - به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن ، مطرح شدن سوالاتی در مورد استفاده کلینتون از یک سرور و همچنین یک حساب شخصی رایانه ای در زمانی که وی دیپلمات ارشد امریکا بود بیش از یک سال است که مبارزه انتخاباتی اش را تحت الشعاع قرار داده و محرک نگرانی رای دهندگان در مورد قابل اعتماد نبودن وی شده است.
یک دستیار کلینتون گفت : مصاحبه با کلینتون در مقر اف بی آی در واشنگتن انجام شد و حدود 5/3 ساعت طول کشید.
این مصاحبه نشان می دهد که تحقیقات کیفری طولانی پلیس وارد مرحله نهایی خود شده و تصمیم گیری که مدتها است انتظار آن می رود نزدیک شده است.
نیک مریل سخنگوی ستاد انتخاباتی کلینتون در بیانیه ای گفت : وی صبح امروز مصاحبه داوطلبانه ای در مورد ایمیل هایش در زمانی که وزیر خارجه بود انجام داده است.
استفاده وی از عبارت ' داوطلبانه ' اشاره به آن داشت که کلینتون برای مصاحبه احضار نشده بود. مریل گفت : وی خشنود است که فرصت آن را یافته به وزارت دادگستری در نتیجه گیری نهایی این بررسی کمک کند.این سخنگو افزود : به دلیل احترام به فرایند تحقیق ، وی در مورد مصاحبه ای اظهار نظری نخواهد کرد.
کلینتون که قصد نخستین فرمانده کل قوای زن آمریکا شود بابت استفاده از یک حساب ایمیل شخصی و سرورش در زمان تصدی وزارت خارجه در فواصل سال های 2009 تا 2013 عذرخواهی کرده است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید