حمله دزدان دریایی به نفتکش‌های ایران تکذیب شد | اتاق خبر
کد خبر: 356811
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 21:19
یک مقام مسئول، هرگونه حمله دزدان دریایی خلیج عدن و تنگه باب المندب به نفتکش‌های ایرانی را تکذیب کرد و گفت: روز گذشته هیچ یک از نفتکش‌های ایران مورد حمله دزدان دریایی قرار نگرفته‌اند.

اتاق خبر: فریبرز کیا با بیان اینکه به تازگی هیچ یک از کشتی‌های شرکت ملی نفتکش ایران مورد حمله دزدان دریایی قرار نگرفته است، گفت: کشتی نفتکشی هم که بنا بر اخبار منتشر شده، بامداد دیروز (شنبه، ١٢ تیرماه) هدف حمله دزدان دریایی قرار گرفته است، هیچ گونه ارتباطی به شرکت ملی نفتکش ایران ندارد.

این مقام مسئول با اشاره به تدابیر و اقدام‌های شرکت ملی نفتکش ایران در زمان عبور کشت‌های این شرکت از مناطق پر خطر افزود: ما علاوه بر برخورداری از حمایت‌های نیروی دریایی ارتش، به طور مداوم تردد کشتی‌های ناوگان در عبور از مناطق پر خطر را از زمان ورود تا عبور ایمن آنها از این مناطق، تحت نظر و کنترل داریم تا با هماهنگی با فرمانده و پرسنل کشتی‌ها، از حوادث احتمالی در مواقع خطر، جلوگیری کنیم.

رئیس امور ایمنی، کیفی، زیست محیطی و امنیتی شرکت ملی نفتکش بیان کرد: در این راستا و بنا بر آخرین گزارش‌ها و بررسی‌های انجام شده در طول ٤٨ ساعت گذشته هیچ یک از کشتی‌های ناوگان این شرکت از خلیج عدن و تنگه باب المندب عبور نکرده است که درباره حمله دزدان دریایی قرار بگیرد.

کیا در پایان از نیروی دریایی ارتش و سپاه در پشتیبانی از کشتی‌ها برای مقابله با حملات دزدان دریایی قدردانی و تشکر کرد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید