انصاری: لایحه دو فوریت اصلاح بودجه 95 سه شنبه تقدیم مجلس می شود | اتاق خبر
کد خبر: 356885
تاریخ انتشار: 15 تیر 1395 - 02:17
درخواست دولت از مجلس برای رسیدگی به لوایح باقی مانده
معاون پارلمانی رئیس جمهوری از ارسال لایحه دو فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 1395 به مجلس خبر داد و گفت: این لایحه سه شنبه تقدیم مجلس می شود از طرفی دیگر لوایح مهم دیگری نیز در آینده نزدیک از سوی دولت به مجلس تقدیم می شود.

اتاق خبر - از خانه ملت، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری عصر یکشنبه در نشست مشترک مجلس و دولت با تبریک به نمایندگان مجلس برای حضور در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم در این دوره شاهد افزایش تعملات قوای مقننه و مجریه باشیم.
وی با اشاره به باقی ماندن برخی از لوایح از مجلس نهم افزود: دولت خواستار رسیدگی به این لوایح از سوی مجلس است زیرا در میان این لوایح مسائل مهم حقوقی، زیست محیطی، مالکیت فکری، صنعتی، حوزه آب و خاک ، قضازدایی از مقررات و لایحه جامع وکالت وجود دارد که رسیدگی به آنها بسیار دارای اهمیت است.
انصاری ادامه داد: یکی از لوایح معطل مانده و باقی مانده از مجلس نهم لایحه برنامه ششم توسعه است که قبلا به مجلس تقدیم شد و مکمل آن نیز تا پایان این هفته به پارلمان ارسال می شود.
وی تصریح کرد: امیدوارم در سال جاری که بسیار سال مهمی است مجلس و دولت با تعامل سازنده در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و تصویب برنامه ششم توسعه اقدام کرده و شاهد همکاری های گسترده دو قوه باشیم.
انصاری همچنین با اشاره به اهمیت بررسی لوایح باقی مانده و معطل مانده از مجلس گذشته گفت: در میان این لوایح موضوعات بسیار مهم در حوزه های مختلف وجود دارد که امیدوارم مجلس در جهت رسیدگی به آنها اقدام کند.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید