کالای مورد تایید به بازار مروی می آید | اتاق خبر
کد خبر: 357096
تاریخ انتشار: 15 تیر 1395 - 15:10
رییس گشت های مشترک استان تهران از هماهنگی برای تامین کالای مورد نیاز بازار مروی توسط شرکت های معتبر خبر داد.

اتاق خبر: بهمن حسن بیگی رییس گشت های مشترک استان تهران در مورد اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق کالای سلامت محور گفت: روز یکشنبه در دومین روز اجرای این طرح، ۴ پرونده تخلف در بازار مروی برای قاچاق مواد غذایی و آرایشی تشکیل و متخلفان بیش از ۱۳۰ میلیون ریال جریمه شدند که احکام صادره در محل اجرا شد.

وی افزود: این طرح بنا به دستور رییس سازمان تعزیرات حکومتی تا برچیده شدن عرضه کالای قاچاق به ویژه کالاهای سلامت محور با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه های علوم پزشکی، اتاق اصناف، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی در استان تهران نیز مانند سراسر کشور اجرایی می شود.

حسن بیگی همچنین اظهار داشت: به منظور تامین نیاز بازار و با هماهنگی های انجام شده از سوی دستگاه های ذیربط، شرکت های  معتبر وارد کننده کالاهای سلامت محور نیاز بازار مروی را با کالاهای دارای تایید وزارت بهداشت که به صورت قانونی وارد کشور شده؛ تامین می کنند.

رییس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در مورد برخورد با معاملات کالای قاچاق از طریق پیامک و خارج از بازار مروی نیز تصریح کرد: عرضه کالای قاچاق در استان تهران رصد می شود و محدود به بازار مروی نیست و تمامی بارها چه به صورت حمل دستی یا با وسیله نقلیه کنترل می شود و در صورت ظن به قاچاق پرونده تخلف تشکیل و مورد رسیدگی قرار می گیرد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید