سامانه جدید خدمات کدپستی ۱۰ رقمی راه اندازی شد | اتاق خبر
کد خبر: 357213
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 00:16
با توجه به اهمیت روزافزون کد پستی در کشور سامانه جدید برخط صدور گواهی کد پستی با امکان دریافت چهار خدمت پیش بینی شده راه اندازی شد.

اتاق خبر: روابط عمومی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، میرزایی-  مدیر کل جغرافیایی و کدگذاری شرکت پست - با بیان این مطلب اظهار کرد: با استفاده از این سامانه هموطنان می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر پستی برای دریافت کد پستی محل سکونت یا محل کسب و کار خود، دریافت گواهی کد پستی و یا ثبت درخواست کد پستی جدید به صورت برخط و الکترونیکی  اقدام کنند.

میرزایی به قالب طراحی شده برای این سامانه اشاره کرد و گفت: نرم افزار مذکور براساس طراحی واکنش گرا (Responsive ) بوده به گونه ای که برای نمایش در موبایل، تبلت و رایانه ظاهری متفاوت و مناسب را داراست.

او با بیان اینکه در این سامانه امکان ارسال پیامک در زمان ثبت درخواست برای مشتریان فراهم آمده ادامه داد: از دیگر قابلیتهای این سامانه ارائه خدمات وب سرویس به سایر سازمانها و اشخاص حقوقی است که با استفاده از این خدمت سازمانها قادر خواهند بود با استفاده از کد پستی و با شماره تلفن ثابت اطلاعات مکانی متناظر مانند نشانی استاندارد پستی، مختصات جغرافیایی، تلفن ثابت، کد ISIC  کسب و کار و غیره را به صورت برخط دریافت کنند.

وی در پایان گفت: سامانه فوق از طریق نشانی gavahi.post.ir  برای عموم هم‌میهنان قابل دسترس است.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید