۱۴۰۰ هکتار از اراضی شهرستان قرچک زیر کشت گندم رفته است | اتاق خبر
کد خبر: 357273
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 03:55
رییس جهاد کشاورزی شهرستان قرچک با اشاره به برداشت بیش از هفت هزار تن گندم از اراضی این شهرستان گفت: هزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی شهرستان قرچک زیر کشت گندم رفته است.

اتاق خبر: علی اشرف کریمیان با اشاره به این نکته که بیش از هزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی شهرستان قرچک به کشت گندم اختصاص یافته است، اظهار داشت: شهرستان قرچک یکی از مناطق تولید کننده گندم در استان تهران است.

رییس جهاد کشاورزی شهرستان قرچک افزود: بر اساس آمارهای به دست آمده، هزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی شهرستان قرچک به کشت گندم اختصاص یافته است.

وی با اشاره به میزان برداشت محصول گندم از اراضی قابل کشت شهرستان قرچک ادامه داد: به همت کشاورزان شهرستان قرچک، بیش از هفت هزار و ۴۲۰ تن گندم از مزارع و اراضی قابل کشت شهرستان برداشت شده است.

کریمیان اضافه کرد: تلاش داریم تا با آموزش کشاورزان و افزایش استفاده از شیوه های آبیاری مدرن و تحت فشار، از ظرفیت های شهرستان قرچک در حوزه کشاورزی به صورت گسترده استفاده کنیم.

رییس جهاد کشاورزی شهرستان قرچک تأکید کرد: شهرستان قرچک در حوزه کشاورزی حرف های زیادی برای گفتن دارد و تلاش داریم تا استعدادهای این منطقه در حوزه کشاورزی بیش از پیش شکوفا شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید