وضعیت بازار میوه در آستانه عید فطر | اتاق خبر
کد خبر: 357315
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 09:57
رئیس اتحادیه میوه و سبزی، نرخ جدید انواع میوه، سبزی و صیفی‌جات را اعلام کرد و گفت: قیمت میوه در آستانه عید فطر به دلیل عرضه فراوان هیچ تغییری ندارد.

اتاق خبر: سیدحسین مهاجران ضمن اعلام نرخ جدید انواع میوه، سبزی و صیفی‌جات در بازار اظهارداشت: وضعیت بازار در آستانه عید فطر تغییری نداشته و با توجه به فراوانی تولید و عرضه پیش‌بینی نمی‌شود اتفاق خاصی در این ایام رخ دهد.

وی با بیان اینکه محصولات میوه فروشان روی دست آنها مانده است، گفت: مغازه‌های میوه فروشی کاملا پر است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به اینکه تقریبا تمام میوه‌های تابستانه وارد بازار شده‌اند، افزود: فقط گلابی مانده است که این میوه نیز طی ۵ تا ۶ روز آینده به بازار خواهد آمد.

مهاجران، نرخ جدید انواع میوه، سبزی و صیفی‌جات را به شرح ذیل اعلام کرد: هلو، شلیل و انگور یاقوتی باکیفیت  بین ۶ تا ۷ هزار تومان، گیلاس ۱۰ هزار تومان، انبه ۱۰ هزار تومان، موز بین ۴ هزار تا ۴ هزار و ۲۰۰ تومان، خیار بوته‌ای ۲ هزارو ۲۰۰ تومان و خیار گلخانه‌ای بین ۶۰۰ تا هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی، قیمت هرکیلوگرم سیب گلاب را بین ۶ تا ۷هزارتومان اعلام و اضافه کرد: هرکیلوگرم آلبالو بذر خارجی ۷ هزارتومان، آلبالوی بذر داخلی ۴ هزارو ۵۰۰ تا ۵ هزارتومان، طالبی ۶۰۰ تا هزار و ۸۰۰ تومان، هندوانه ۴۰۰ تا هزارتومان و  خربزه ۶۰۰ تا ۲ هزارو ۵۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی ادامه داد: همچنین نرخ  گوجه فرنگی ۸۰۰ تا هزار و ۲۰۰ تومان، پیاز ۶۰۰ تا ۸۰۰ تومان، سیب زمینی نو ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان، هویج هزار و ۲۰۰ تا هزار و ۸۰۰ تومان، سبزی جور (پلو، کوکو، آش و قورمه) هزار و ۲۰۰ تومان و سبزی آش هزار و ۵۰۰ تومان است. ‌

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید