نماز عید سعید فطر در بیش از ۸۰۰ مسجد استان زنجان برگزار می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 357343
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 12:39
معاون تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: نماز پرشکوه عید سعید فطر در بیش از ۸۰۰ مسجد استان که دارای مبلغ هستند برگزار می‌شود.

اتاق خبر:ولی‌الله مصائبی اظهار داشت: نماز عید سعید فطر در سطح تمام روستاها و شهرهای استان زنجان که دارای مبلغ هستند، برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مصلاهای نماز جمعه در سرتاسر استان آماده استقبال از مردم خداجو و مومن استان هستند، افزود: علاوه بر مصلاهای نماز جمعه، مساجد استان نیز برای ادای این فریضه الهی آماده شده‌اند.

معاون فرهنگی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: عید بزرگ و سعید فطر از اعیاد بسیار مبارک و فرخنده‌ای است که مومنین با بزرگداشت آن نمادی از بندگی و وحدت اسلامی را جلوه‌گر می‌سازند.

وی با بیان فضائل بسیار این عید مبارک ابراز کرد: روز عید سعید فطر درهای رحمت الهی به‌ روی همه بندگان گشوده است، تا فرصتی را برای بازگشت به سوی خدا و کسب فیض از رحمت الهی برای بندگان ایجاد کند.

مصائبی با اعلام اینکه در این روز برای هرچه با شکوه‌تر برگزاری نماز عید از تمام ظرفیتهای موجود استفاده شده است، اعلام کرد: نماز عید در بیش از 800 مسجد استان زنجان با حضور مومنین برگزار می‌شود.

وی با ابراز خرسندی از حضور پرشکوه مردم روزه‌دار استان در مساجد برای شرکت در برنامه‌های ماه مبارک رمضان افزود: حضور مردم مومن و ولایتمدار استان در محافل و مساجد در ماه مبارک رمضان حضوری چشمگیر بوده است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ضمن قدر دانی از حضور مردم استان بویژه جوانان و نوجوانان، گفت: جوانان و نوجوانان مومن سرمایه‌های بزرگی هستند که با حضور خود رونق خاصی به مجالس مذهبی می‌بخشند.

وی با اشاره به پرداخت زکاه فطره عنوان کرد: ادای نماز و پرداخت زکاه دو فریضه واجبی هستند که همواره و در کنار هم و همسو با هم درراستای اعتلای جامعه اسلامی مورد تاکید  واقع شده است.

منبع:تسنیم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید