برخورد پلیس راهور تهران با سرعت غیرمجاز خودروها | اتاق خبر
کد خبر: 357673
تاریخ انتشار: 17 تیر 1395 - 22:06
جانشین رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به خلوتی معابرپایتخت با افزایش سرعت غیرمجاز خودروها در تهران روبه رو هستیم که پلیس راهور به شدت با خودروهای متخلف برخورد می کند.

اتاق خبر: سرهنگ محمد حسین عابدی جانشین رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره افزایش سرعت خودروها در ایام تعطیلات گفت:‌ باتوجه به پایان ماه مبارک رمضان و تعطیلات پایان هفته، شمار زیادی از پایتخت‌نشینان راهی سفر شده‌اند، شماری دیگر نیز در منازل خود بوده و استفاده چندانی از وسیله نقلیه خود نمی کنند، به همین دلیل معابر و به خصوص شبکه بزرگراهی تهران خلوت شده است.

وی با بیان اینکه خلوتی معابر نباید سبب وسوسه شدن برخی از رانندگان برای رانندگی با سرعت غیرمجاز شود، گفت: گرچه معابر خلوت شده و بار ترافیکی تهران کاهش پیدا کرده است، اما تغییری در عزم پلیس برای برخورد با تخلف سرعت غیرمجاز در معابر پایتخت به وجود نیامده و گشت‌های کنترل سرعت پلیس در این ایام نیز در بزرگراهها و معابر تهران حضور دارند و نسبت به اعمال قانون تخلفات رانندگی به ویژه تخلفات حادثه ساز اقدام خواهند کرد.

جانشین رییس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: علاوه بر گشت‌های پلیس، دوربین‌های ثبت تخلف سرعت نیز فعال بوده و تخلف سرعت غیرمجاز را ثبت خواهد کرد.

سرهنگ عابدی با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های پلیس راهور تهران مدیریت سرعت  رانندگان است، ادامه داد:‌ سرعت مجاز در بزرگراه‌های پایتخت درج شده و رانندگان نباید با سرعتی بیشتر از آن رانندگی کنند و در غیر اینصورت اگر سرعتشان ٣٠ کیلومتر در ساعت از حد مجاز بیشتر باشد، مشمول جریمه ٢٠٠هزار تومانی خواهند شد.

منبع: مهر

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید