قوای سه گانه برای حل مساله حقوق های نامتعارف گام بر دارند | اتاق خبر
کد خبر: 357717
تاریخ انتشار: 18 تیر 1395 - 02:52
نگاه سیاسی به موضوع نداشته باشیم
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید به موضوع حقوق های نامتعارف، بصورت سیاسی نگاه کنیم گفت: قوای سه گانه در راستای حل مساله حقوق های نامتعارف گام بر دارند.

اتاق خبر - زهرا سعیدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد پی گیری موضوع حقوق های نامتعارف با بیان این مطلب افزود: همه در هر سمت و جایگاهی هستیم باید کمک کنیم تا این موضوع هر چه سریعتر حل شود.
وی افزود:در این راستا دولت باید لایجه فوریتی به مجلس ارائه کند تا مجلس نیز به این موضوع ورود کرده و اقدامات لازم انجام و قانون متناسب را تصویب کند.
نماینده مردم مبارکه در مجلس با تاکید بر اینکه به موضوع حقوق های نامتعارف نباید سیاسی نگاه کنیم گفت: همه باید تلاش کنیم این موضوع حل شود.
سعیدی تصریح کرد:روسای قوای سه گانه نیز در این راستا تلاش کنند که این موضوع به سر و سامان برسد.
این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: هم اکنون ما باید به دنبال علاج این موضوع باشیم و در راستای رعایت قانون، منویات رهبر معظم انقلاب و به نفع مردم گام برداریم.
به گزارش ایرنا، دکتر روحانی رئیس جمهوری دوشنبه گذشته درباره حقوق های نامتعارف بیانیه مهمی خطاب به ملت ایران صادر کرد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این بیانیه تاکید کرد که مبارزه با فساد و رانت را تا ریشه کنی ادامه می دهد.
وی در این بیانیه با ابلاغ این دستور که لایحه اصلاح نظام حقوقی پرداخت ها با رفع خلاء های قانونی با فوریت تهیه و همچنین دستگاه ها موظف به انتشار حداقل و حداکثر حقوق مدیران کشوری و لشگری هستند، تصریح کرد: با کسی عقد اخوت نبسته ام؛ مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی را تا ریشه کن شدن ادامه می دهیم.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید