روند دریافت حقوق های کلان و ناعادلانه از گذشته آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 357746
تاریخ انتشار: 18 تیر 1395 - 07:58
نماینده تهران در مجلس:
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: روند دریافت حقوق های کلان، ناعادلانه و بی حساب از دولت گذشته آغاز شد و این روند و بسیاری از روند های آلوده باید تغییر کند.

اتاق خبر - سهیلا جلودارزاده روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه دولت تدبیر و امید عزم خود را برای اصلاح امور و قرار دادن مبنای کار بر صرفه و صلاح جزم کرده است افزود: دریافت های کلان برخی مدیران که از گذشته آغاز شده است باعث خجالت و شرم است.
وی گفت: البته در برخورد با موضوع حقوق های کلان نباید تندروی کرد بلکه باید نیروهای کارآمد را حفظ کرده و از حضور افراد دلسوز و توانمند محروم نشویم.
جلودارزاده گفت: مجازات باید با جرم تناسب داشته باشد و برکناری افراد نباید به منزله نادیده انگاشتن کارها و اقدامات خوب یک مدیر در طول دوران کاری است.
وی با بیان اینکه متاسفانه فساد تلاش دارد تا در بخش های مختلف کشور نفوذ کند افزود: فساد و سواستفاده در همه ارکان کشور از جمله بستن قراردادهای ادارت و شرکت های دولتی، دریافت پورسانت توسط متصدیان قراردادها، واگذاری امتیاز بانک ها و موسسات مالی که مثل زالو به بدنه اجتماعی و اقتصادی کشور می چسبد باید ریشه کن شود.
جلودارزاده گفت: علاوه بر دریافت های ناعادلانه و غیر منصفانه بسیاری از قراردادهای پیمانکاری در بخش های مختلف با آلودگی های مالی همراه است و باید برای اصلاح آن و نظارت جدی برآن فکر اساسی کرد.
وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در اصلاح روند های ناعادلانه و توام با آلودگی جدیت دارد تاکید کرد: مجلس باید از خود شروع کند و قوانین و مقررات داخلی و سایر مقررات مربوط به خود را اصلاح کند تا رانتی برای جریانی شکل نگیرد و همه چیز شفاف باشد.

ایرنا

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید