تاخیر بیش از 9ساعته پرواز تهران - اهواز | اتاق خبر
کد خبر: 358090
تاریخ انتشار: 19 تیر 1395 - 16:25
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران پرواز ساعت 6 صبح امروز تهران - اهواز با شماره 431 گفت: با جایگزینی هواپیمای دیگری این پرواز، ساعت 15 و 40 دقیقه امروز تهران را به مقصد اهواز ترک می کند.

اتاق خبر:شاهرخ نوش آبادی روز شنبه افزود: این پرواز قرار بود ساعت 6 و 30 دقیقه صبح امروز(شنبه) از تهران عازم اهواز شود تا از آنجا به مشهد پرواز کند.
وی با بیان اینکه نقص فنی هواپیما اجازه نداد این پرواز در موعد مقرر انجام شود، گفت: با برطرف نشدن نقص فنی این هواپیما، هما مجبور به جایگزینی هواپیمای دیگری شد تا این پرواز ساعت 15 و 40 دقیقه عصر امروز انجام شود.
وی گفت: با اطلاع از تاخیر این پرواز، مسئولان ایران ایر در فرودگاه از مسافران آن پذیرایی کردند و یک وعده غذایی نیز در فرودگاه مهرآباد در اختیار مسافران قرار گرفت.
به گزارش ایرنا، ناوگان هوایی کشورمان سالهاست به دلیل استفاده از هواپیماهای با قدمت بالا و مشکلات تحریمی برای خرید هواپیماهای جدید و قطعه، با چنین تاخیرها و مشکلات در پروازها مواجه است. با این حال ایران ایر بعد از اجرایی شدن برجام، توانسته برای خرید هواپیما با ایرباس و چند شرکت سازنده هواپیما، قرارداد امضا کند.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید