مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی معاینه فنی منصوب شد | اتاق خبر
کد خبر: 35814
تاریخ انتشار: 12 دی 1391 - 16:07
به گزارش اتاق نیوز،سید علی رضوی مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران در حکمی روح الله چوبلی را به سمت مدیر روابط عمومی این ستاد منصوب کرد.
بنابر این خبر، چوبلی هم اکنون مشاور علی محمد قلی ها(مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه)، رییس شورای سیاستگذاری نشریه «چهارچرخ» (فعال در حوزه حمل و نقل و خودرو)، رییس شورای سیاستگذاری هفته نامه «سخن ملت» و مدیر سایت خبری «چهارچرخ» است.
  در این حکم آمده است، امیدوارم با توجه به حساسیت های ستاد در حوزه معاینه فنی خودرو و نقش آن در كاهش آلودگی هوای كلانشهر تهران و ارتقاء سطح ایمنی وسائط نقلیه، با برنامه ریزی مناسب، اتخاذ تدابیر لازم و سیاستهای اطلاع رسانی مبتنی بر شیوه های نوین ارتباطی و بهره گیری از تمام امكانات، منابع و ابزارهای رسانه ای و فرهنگی در سایه تعامل مستمر و اثربخش با اصحاب رسانه، زمینه بهره مندی افكار عمومی و اطلاع رسانی به موقع و مؤثر به شهروندان عزیز را فراهم آورید. چوبلی که 13 سال در سمت های خبرنگار، دبیر سرویس، سردبیر و مدیر نشریات و مطبوعات مطرح کشور و خبرگزاری های داخلی فعال بوده است در کارنامه خود کسب چندین رتبه برتر در جشنواره های رسانه ها و مطبوعات کشوری را دارد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید