«سد معبر» هفته آینده جلوی دوربین می‌رود | اتاق خبر
کد خبر: 358185
تاریخ انتشار: 20 تیر 1395 - 17:24
فیلم سینمایی «سد معبر» به کارگردانی محسن قرایی مراحل پیش تولید را سپری می‌کند و هفته آینده در تهران جلوی دوربین می رود.

به گزارش اتاق خبر،  بهمن کامیار تهیه کننده فیلم سینمایی «سد معبر» درباره روند تولید فیلم گفت: هم اینک پیش تولید فیلم سپری می شود و تلاش می‌کنیم هفته آینده فیلم را جلوی دوربین ببریم.

وی درباره شخصیت‌های داستان توضیح داد: فیلم دارای چهار شخصیت است که درام داستان برعهده سه شخصیت داستان است که بازیگران این سه شخصیت حامد بهداد، باران کوثری و نادر فلاح خواهند بود که آقای فلاح تازه به جمع بازیگران فیلم پیوسته است.

کارگردان فیلم سینمایی «مرداد» گفت: پیش‌بینی ما برای اتمام فیلمبرداری شهریورماه خواهد بود و فیلم را برای حضور در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر آماده می‌کنیم.

وی درباره داستان فیلم هیچ توضیحی ارایه نکرد و گفت: فیلم یک ملودارم اجتماعی در فضای شهری است و داستان در سطح شهر تهران و در لوکیشن‌های داخلی روایت می‌شود.

کامیار در پاسخ به این سوال که چگونه تهیه‌کنندگی کار را برعهده گرفته است گفت: محسن قرایی را سالهاست که می‌شناسم از کارگردانان خوب سینمای کشور است من هم با توجه به داشتن شرایط تهیه کنندگی و عضویت در انجمن تهیه کنندگان مستقل و سرمایه‌گذاری در فیلم‌های مختلف از جمله «شیفت شب»، «خنده‌های آتوسا»، «دریا ماهی پرنده» ، «مرداد» و «نیم»  عهده دار تهیه کنندگی کار شدم  و امیدوارم بتوانم به خوبی از عهده کار برآیم.

بنابراین گزارش، بهمن کامیار  فیلم «مرداد» را جلوی دوربین برده و هم اینک مراحل فنی فیلم در حال سپری شدن است.

منبع:فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید