تبریک شمخانی به سرلشگر رشید | اتاق خبر
کد خبر: 358251
تاریخ انتشار: 20 تیر 1395 - 23:15
به دنبال انتصاب سرلشکرپاسدار غلامعلی رشید به سِمَت فرماندهی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص)، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی طی پیامی، پذیرش این مسئولیت را به وی تبریک گفت.

به گزارش اتاق خبر، به دنبال انتصاب سردار سرلشکرپاسدار غلامعلی رشید به سِمَت فرماندهی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص)، امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی طی پیامی، پذیرش این مسئولیت را به وی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

«سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید  

فرمانده محترم قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص)

سلام علیکم

انتصاب جنابعالی را که از فرماندهان شایسته و پرافتخار دفاع مقدس  هستید به فرماندهی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) تبریک می گویم.

بی شک این انتخاب که نشان روشنی از اعتماد فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیه الله خامنه ای (مد ظله العالی) به جنابعالی برای تصدی یکی از حساسترین جایگاهها در نیروهای مسلح است حاصل کارنامه موفق جنابعالی در سالهای خدمت غرور افرین در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بویژه در ایام جاودان دفاع مقدس است. رجاء واثق دارم که پذیرش این مسئولیت خطیر از سوی جنابعالی منشاء مبارکی برای ارتقای بیش از پیش توانمندی های نیروهای مسلح، افزایش سطح امنیت و اعتلای کشور  در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد بود. ان شاءالله

از خداوند متعال توفیقات روز افزونتان را مسئلت می نمایم.

علی شمخانی

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی»

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید