معرفی 278 واحد صنعتی گلستان برای دریافت تسهیلات حمایت از تولید | اتاق خبر
کد خبر: 358322
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 06:05
معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: تاکنون 278 واحد و طرح صنعتی جهت دریافت افزون بر سه هزار و 822 میلیارد ریال تسهیلات حمایت ازتولید به بانک های عامل استان معرفی شده اند.

اتاق خبر:حسین طلوعیان در این زمینه افزود: از زمان آغاز اجرای بسته حمایت از تولید دولت در سال جاری تاکنون این طرح ها و واحدهای دارای جواز تاسیس و پروانه بهره برداری از سازمان های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید معرفی شدند.
به گفته وی، واحدهای معرفی شده شامل طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و واحدهای صنعتی راکد و نیمه فعال است که تسهیلات در جهت تکمیل آنها، رونق تولید و افزایش ظرفیت های اشتغال پرداخت می شود.
وی با اشاره به برگزاری پنج جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از زمان ابلاغ بسته حمایتی دولت به استان، اضافه کرد: از این مجموع 6 طرح و واحد به بانک تجارت، 8طرح و واحد به بانک توسعه تعاون، یک واحد به بانک توسعه صادرات، 13طرح و واحد به بانک رفاه کارگران، 38 طرح و واحد به بانک سپه، یک واحد به بانک سینا، 34 طرح و واحد به بانک صادرات، 20 طرح و واحد به بانک صنعت و معدن، 21 طرح و واحد به بانک کشاورزی، یک واحد به بانک مسکن، 27 طرح و واحد به بانک ملت، 107 طرح و واحد به بانک ملی و یک واحد به بانک انصار استان گلستان معرفی شده است.
مسوولان صنعتی و اقتصادی گلستان معتقدند که توزیع 422 میلیارد تومان تسهیلات مربوط به بسته حمایتی دولت به افزایش تولید واحدهای صنعتی استان و توسعه فرصت های شغلی کمک کند.
گلستان افزون بر یکهزار واحد صنعتی دارد که بیشتر در بخش صنایع کوچک و با اشتغال کم هستند.

منبع:ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید