مجوز تاسیس هشت واحد شناور سازی در استان بوشهر صادر شد | اتاق خبر
کد خبر: 358537
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 02:56
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هشت فقره جواز تاسیس شناورسازی فلزی و فایبرگلاس در شهرک صنعتی دریایی بوشهر صادر شد.

اتاق خبر:روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر روز دوشنبه به نقل از سید حسین حسینی محمدی درحاشیه بازدید از واحد شناورسازی ناخدای جزیره و چند واحد دیگرمستقر درشهرک صنعتی دریایی بوشهر افزود: این واحدها با حجم سرمایه گذاری بیش از 530 میلیارد ریال و اشتغال 183 نفر باعث شتاب بخشیدن به رونق شناورسازی در شهرک صنعتی دریایی بوشهر می شود.
وی با بیان اینکه توجه به صنایع دریایی از محورهای برنامه ششم توسعه است، اظهارداشت: استان بوشهر با بیش از 900 کیلومتر مرز آبی، دارای قابلیت های فراوانی در زمینه صادرات کالا به کشورهای مختلف است که این ظرفیت می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاری مختلف بویژه در صنایع کشتی سازی باشد.
حسینی محمدی اضافه کرد: هم اکنون 10 واحد بزرگ شناورسازی در استان بوشهر فعال هستند که با احداث و بهره برداری از واحدهای جدید شمار آنها به 18 واحد افزایش می یابد.
وی با اشاره به ظرفیت های دریایی استان بوشهر گفت: به رونق و توسعه صنایع دریایی در این استان توجه ویژه داریم.
حسینی محمدی ادامه داد: برای پیگیری حل مشکلات واحدهای شناورسازی از طریق ظرفیت های قانونی و طرح در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تلاش خواهیم کرد.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید