خبررسانی بیطرفانه رسانه ملی مانع سوء استفاده دشمنان شد | اتاق خبر
کد خبر: 358587
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 09:01
وزیر نفت در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما از پوشش خبری مناسب آتش سوزی در پتروشیمی ماهشهر و روند مهار این حادثه قدردانی کرد.

به گزارش اتاق خبر، بیژن نامدار زنگنه در نامه‌ای خطاب به علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما از زحمات معاونت خبر سیما، مدیریت و پرسنل شبکه خبر، خبرگزاری صداو سیما و گروه‌های خبری مرکز صدا و سیمای استان خوزستان در پوشش حادثه اخیر پتروشیمی ماهشهر قدردانی کرد.

در متن نامه زنگنه آمده است:
نظر به پوشش خبری گسترده، سریع و دقیق بخش‌های مختلف خبری رسانه ملی از حادثه آتش سوزی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا که همزمان با ایام عید سعید فطر حادث شد، بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خویش را از خبررسانی دقیق و بیطرفانه این حادثه ابراز می‌دارم.

جا دارد که از معاونت خبرسیما، مدیر و پرسنل شبکه خبر، خبرگزاری صداو سیما و گروه‌های خبری اعزامی از مرکز استان خوزستان به محل حادثه و سایر همکاران رسانه ملی قدردانی کنم.

بدون تردید انتشار گزارش‌های دقیق رسانه ملی از این حادثه، مانع اثرگذاری شایعات و سوء استفاده دشمنان شد و بار دیگر توانمندی و درایت کارکنان و تلاش دلاورانه آتش نشانان شجاع صنعت نفت در پیشگاه ملت غیور ایران به اثبات رسید.

توفیقات روزافزون شما و همکاران محترمتان را از خداوند قادر متعال مسئلت دارم.

تسنيم

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید