خیابان سازی و آسفالت معابر شهرک صنعتی تبریز با اعتبار ۱۲ میلیاردی | اتاق خبر
کد خبر: 358639
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 14:24
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: پیرو دستور استاندار آذربایجان شرقی در جریان بازدید از شهرک صنعتی تبریز، خیابان سازی و آسفالت معابر این شهرک صنعتی انجام شد.

اتاق خبر: سید مرتضی نیرومند اسکویی ظهر دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: برای اجرای این پروژه شامل خاکبرداری، خاکریزی، تسطیح و روکش آسفالت، ۱۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه و طی آن ‌۵.۵ کیلومتر آسفالت ریزی، ‌۳.۵ کیلومتر خاکبرداری و دو کیلومتر نیز تسطیح و لکه گیری به انجام رسیده است.

وی ادامه داد: در جریان بازدیدی که استاندار آذربایجان شرقی از این شهرک داشت و جلسه ستاد تسهیل در آن، دستور رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر این شهرک داده شد که همکاران معاونت عمران شرکت با تلاش جدی اقدامات لازم در این خصوص را به انجام رسانده و امروز آسفالت ریزی آن به پایان رسید.

نیرومند اسکویی خاطر نشان شد: شهرک صنعتی تبریز یکی از شهرک های صنعتی مهم استان است که استاندار آذربایجان شرقی نیز تاکید ویژه ای بر تکمیل زیرساخت ها و رسیدگی به نمود ظاهری آن دارد و تلاش شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز بر تکمیل زیرساخت های مورد نیاز شهرک های صنعتی استان بوده و در این راستا نیز تلاش می شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید