معرفی تیم فنی و آنالیز استقلال در لیگ شانزدهم | اتاق خبر
کد خبر: 358649
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 15:32
عملکرد منصوریان، تیم فنی و تیم آنالیز او در استقلال یکی تفاوت های استقلال نسبت به گذشته است.

تمرین استقلال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تغییر در نحوه تمرینات و اضافه شدن گروه آنالیز حرفه ای به استقلال یکی از تفاوت هایی است که با شروع دوران سرمربی گری منصوریان در استقلال رقم خورده است.

صالح مصطفوی، مهدی خانبان و کیانوش فروزش اعضای تیم آنالیز استقلال هستند که صالح مصطفوی از تیم فنی استقلال به عنوان سر تیم در تیم آنالیز استقلال فعالیت می‌کند و رابط تیم فنی و تیم آنالیز استقلال است. کیانوش فروزش دیگر عضو کادر آنالیز آبی‌پوشان است که در طول تمرین با رایانه همراه مسئولیت رصد کردن وضعیت بازیکنان که از طریق GPS انجام می شود را دارد. فروزش در هر لحظه تمرین وضعیت بازیکنان را تحت نظر دارد و کادرفنی بر اساس گزارشی که او به آنها رائه می دهد نوع فشار تمرینات را مشخص می‌کنند.

مهدی خانبان نیز مسئول IT تیم آنالیز استقلال است. خانبان از تمامی تمرینات استقلال فیلمبرداری می کند و پس از پایان تمرین گزارشی از نوع تمرینات را با فیلم های تهیه شده برای اعضای کادرفنی آماده می‌کند. او همچنین مسئول ساخت انیمیشن‌های آنالیز در تیم آنالیز نیز هست.

صالح مصطفوی که با تصمیم منصوریان از فصل گذشته در کنار مسئولیت در تیم آنالیز به کادر فنی نیز اضافه شده است، گزارش های تیم آنالیز را در اختیار بدنساز قرار می دهد تا بدنساز از وضعیت بازیکنان با خبر باشند. همچنین گزارش دیگر مصطفوی در اختیار محمد خرمگاه و علی چینی قرار می گیرد تا این دو نفر نیز بر وضعیت بازیکنان در طول تمرینات و مسابقات اشراف کامل داشته باشند.

در نهایت گزارش های جونز و خرمگاه به منصوریان منتقل می شود تا سرمربی استقلال تصمیمات نهایی را اتخاذ کند و با مدیریت داده‌های به دست آمده از رصد بازیکنان، درباره فشار تمرینات و نوع برنامه ریزی تمرینی تصمیم گیری کند.

همچنین حمید بابازاده نیز مربی دروازه‌بانان استقلال است که روزانه تمرینات اختصاصی برای دروازه‌بانان استقلال در نوبت‌های مختلف تمرینی طراحی و اجرا می‌کند. بابازاده که از بهترین مربیان دروازه‌بانی در ایران است، در مسائل انگیزشی و روحی نیز تبحر بالایی دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید