Performancing Metrics

تا جام ریاست جمهوری قزاقستان 3 اردوی تدارکاتی داریم | اتاق خبر
کد خبر: 358675
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 18:51
چمنیان:
سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان برنامه و اردوهای این تیم را تا جام ریاست جمهوری قزاقستان اعلام کرد.

عباس چمنیان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عباس چمنیان در این باره گفت: با توجه به این که تورنمنت چهارجانبه عمان به دلیل تعطیلات عید سعید فطر لغو و به زمان دیگری موکول شد. در همین راستا تا آغاز مسابقات قهرمانی زیر 16 هند، اردوها و برنامه‌های فشرده‌ای را برای ملی‌پوشان نوجوان در نظر گرفته‌ایم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: از امروز (دوشنبه 21 تیرماه) اردوی آماده سازی شش روزه ای را در اصفهان به میزبانی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آغاز می کنیم. قصد داریم در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم. پس از آن اردوی بعدی خود را از اول تا ششم مرداده در رامسر برگزار می‌کنیم. بعد از بازگشت به تهران اردوی این تیم از ششم تا 12 مردادماه در کمپ تیم های ملی ادامه خواهد داشت.

چمنیان درباره جام ریاست جمهوری قزاقستان گفت: بعد از اردوی تهران بازیکنان استراحت می کنند و از 15 مردادماه جهت حضور در تورنمنت قزاقستان بازیکنان را آماده و مهیا می کنیم. در حال حاضر تیم های اسپانیا، بلاروس، روسیه، ایران و قزاقستان در این رقابت ها قطعی شده است. این مسابقات از 17 تا 25 مردادماه برگزار می شود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در پایان درباره دیدار تدارکاتی با نوجوانان عراق گفت: فدراسیون فوتبال در حال رایزنی است پیش از آغاز رقابت های قهرمانی آسیا دو دیدار تدارکاتی با تیم زیر 16 سال عراق داشته باشیم. با هماهنگی کمیته جوانان در نظر داریم این دو بازی را در کرمانشاه برگزار کنیم که البته این امر در حال اقدام است و هنوز این مسئله قطعی نشده است.

انتهای پیام/

کد: 94108 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید