ارائه آموزش‌های نوین مهارت در اشتغال | اتاق خبر
کد خبر: 358985
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 23:39
معاون وزیر کار گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای پل ارتباطی بین دنیای کار و دانش است.

اتاق خبر: محمد امین سازگارنژاد با تاکید بر اینکه مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور پل ارتباط دنیای دانش و کار است گفت: نگاه نوین به آموزش های فنی و حرفه ای، اثربخشی سازمانی را زمانی ممکن می کند که طرح ها و ایده های نو همواره در سازمان جاری و ساری باشد.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: در دنیای امروز سرعت و دقت پیش نیاز پیشرفت است و ایجاد ارتباط معنی دار و منطقی بین این عناصر لازمه افزایش بهره روی است. سازگارنژاد ادامه داد: در دنیای امروز که سرعت و دقت در حداقل زمانی لازمه پیشرفت است، باید از نیروها و ظرفیت های دورن سازمانی به درستی در راه پیشرفت و تعالی سازمان استفاده شود.

وی افزود: با این نگاه ارتقایی و تعالی گرا به نیروی انسانی می توانیم با استفاده از توانمندی های ذهنی، فکری و خلاقیت منابع انسانی به کمک اندیشه و توانایی رؤسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای برای تعالی آینده سازمان بهره مند شویم.

سازگار نژاد اضافه کرد: با توجه به استعدادهای گوناگون فردی، رقابت، اصلی است که به شایستگی انسانی کمک می کند و این عرصه آموزشی فرصتی برای عرضه شایستگی ها است. این مقام مسئول در وزارت کار بیان داشت: عامه مردم به یادگیری مهارت نیاز دارند و با توجه به نقش استراتژیک مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور، این مراکز پلی برای پیوند دانش و آموخته ها به دنیای کار و اقتصاد است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید