آخرین وضعیت اختصاص مشوق صادراتی به مرغ‌داران | اتاق خبر
کد خبر: 359117
تاریخ انتشار: 24 تیر 1395 - 10:01
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه صادرات مرغ شرایط مطلوبی ندارد، گفت: قرار بود دولت به هرکیلوگرم مرغ صادراتی ۱۰۰۰ تومان یارانه بدهد، که فعلا خبری نیست.

اتاق خبر: محمد یوسفی، شرایط صادرات  مرغ را چندان مطلوب ندانست و اظهارداشت: قیمت مرغ تولیدی کشور ما به گونه‌ای نیست که امکان رقابت با کشورهایی مانند ترکیه را در این زمینه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه قرار بود دولت به هرکیلوگرم مرغ صادراتی ۱۰۰۰ تومان یارانه بدهد، اضافه کرد: فعلا خبری از این موضوع نیست.

یوسفی همچنین با بیان اینکه بیش از ۱۰ روز است که نرخ مرغ درمیادین میوه و تره بار سطح شهر به ۶۹۸۰ تومان رسیده است، اظهارداشت: نرخ این کالا در میدان بهمن نیز بین ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان است.

وی قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده را بین ۴۷۰۰ تا ۴۸۰۰ تومان اعلام و اضافه کرد: قیمت مرغ زنده درشت‌تر صد تومان گران‌تر از اعداد مذکور است.

یوسفی قیمت مرغ در خرده فروشی‌ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: خرده فروشی‌ها  احتمالا هزینه‌هایشان زیادتر است بنابراین مرغ را گران‌تر عرضه می‌کنند.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میادین میوه و تره بار در تمام سطح شهر وجود دارند، اضافه کرد: مردم می‌توانند با مراجعه به این میادین مرغ مورد نیاز خود را خریداری کنند چرا که ممکن است مغازه‌داری بنا بر هزینه‌هایی که می‌کند قیمت مرغ عرضه‌ای خود را به ۹ هزارتومان برساند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید