مسابقات گلف المپیک را تماشا نمی‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 359175
تاریخ انتشار: 24 تیر 1395 - 19:52
مک‌ایلروی:
گلف‌باز مطرح اهل ایرلند شمالی اعلام کرد در جریان المپیک به هیچ وجه بازی‌های گلف را نگاه نمی‌کند و رقابت‌ ورزشکاران در سایر رشته‌ها را تماشا خواهد کرد.

مک ایل روی

به گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، روی مک‌ایلروی اعلام کرده است بازی‌های گلف  المپیک را نگاه نمی‌کند و به جای آن به مسائل مهم‌تر خواهد پرداخت. 

مک‌ایلروی چهار بار قهرمان مسابقات مهم گلف شده است. بعد از کناره‌گیری مک ایلوری از  المپیک، دیگر گلف‌بازان برتر همچون جیسون دی، جوردن اسپیت و داستین جانسون نیز از  المپیک کناره‌گیری کردند.

جانسون اعلام کرده بود در ورزش‌هایی همچون گلف، فوتبال و بسکتبال مسابقات مهم‌تری از  المپیک وجود دارد. جام جهانی فوتبال و NBA بسکتبال از  المپیک مهم‌تر هستند. روی مک ایلروی در یک کنفرانس خبری اعلام کرد: به گلف آمدم تا در مسابقات قهرمانی جهان و مسابقات مهم برنده باشند. از تصمیمی که گرفتم راضی هستم و هیچ پشیمانی ندارم. بازی‌های  المپیک را تماشا می‌کنم اما مطمئن نیستم که بازی‌های گلف را ببینیم. مسابقات دوومیدانی، شنا، شیرجه و رشته‌های مهم را نگاه می‌کنم.

اسپیت که اخیرا از  المپیک انصراف داده است اعلام کرد که یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگی اش را گرفته است. او اعلام کرد که این یک تصمیم شخصی بوده است.

تعدادی از ورزشکاران اعلام کرده‌اند که به دلیل نگرانی درباره زیکا در  المپیک شرکت نمی‌کنند.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید