از ته قلبم استقلال را دوست دارم | اتاق خبر
کد خبر: 359186
تاریخ انتشار: 24 تیر 1395 - 21:46
ابراهیمی:
هافبک استقلال می‌گوید که هواداران باید در طول فصل پشت تیم باشند و از تیم محبوب خود حمایت کنند.

امید ابراهیمی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امید ابراهیمی در گفت و گو با باشگاه استقلال، درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است. متن این مصاحبه به شرح زیر است:

ماندن تو بهترین خبر برای هواداران بود.

ماندن در استقلال و پوشیدن پیراهن باشگاهی بزرگی مانند استقلال خواسته قلبی ام بود. از اول هم دوست داشتم که در استقلال باشم و خوشحالم که این افتخار نصیبم شد تا در استقلال باشم. امیدوارم بتوانم امسال نیز عملکرد خوبی داشته باشم و در نهایت باعث خوشحالی هواداران باشیم. استقلال را از ته قلبم دوست دارم و به همین دلیل سعی کردم با همه وجودم برای استقلال بازی کنم. در دو سال گذشته نتوانستیم آنطور که باید هواداران را خوشحال کنیم اما من مانند همه بازیکنان تلاشم را کردم تا هواداران را خوشحال کنم و برای استقلال کم نگذاشتم و از این بابت وجدانم راحت است.

اردوی ارمنستان چطور بوده است؟

شرایط خیلی عالی در ارمنستان داریم. برای یک تیم حرفهای مانند استقلال همه شرایط فراهم بود و از همه مهم تر زمین های فوق العاده ای داریم. همچنین سالن بدنسازی، استخر و دیگر موارد برای استقلال فراهم بود. امیدوارم در روزهای پایانی نیز تمرینات خوبی داشته باشیم و با آمادگی به استقبال لیگ برویم.

شایعه شده بعد از پایان لیگ اضافه وزن پیدا کرده‌ای؟

در روزهای گذشته در سایت‌ها خواندم و بچهها نیز بعد از آن با من شوخی میکردند که اضافه وزن داری(با خنده). اما باید بگویم من یک بازیکن حرفه ای هستم و می توانم شرایط جسمانیام را کنترل کنم اما در عکسی که منتشر شده پیراهن تن من به شکلی است که به نظر میرسد من اضافه وزن دارم اما باید بگویم چنین چیزی نیست. من نسبت به سال گذشته نیز حتی شرایط بهتری دارم و آمادگی بیشتری دارم. زمانی که در اختیار تیم نبودم هم تمرینات اختصاصی را پیگیری کردم و حالا نیز بدون مشکل در خدمت استقلال هستم و در روزهای باقی مانده نیز با هماهنگی بالا در کنار دیگر بازیکنان به استقبال لیگ می رویم.

شرایط استقلال را با منصوریان چطور می‌بینی؟

امسال برای استقلال سال متفاوتی نسبت به گذشته است. منصوریان عضوی از تاریخ استقلال است. منصوریان جوان و با انگیزه است و رفاقت نزدیکی با بازیکنان دارد. من هیچ وقت با او احساس مربی بازیکنی نداریم و همه فکر میکنیم منصوریان رفیق ماست. امیدوارم با تدابیر منصوریان و زحمتهای بچهها سال متفاوتی داشته باشیم زیرا خواسته کادر فنی نیز همین موضوع است و مرتبا به ما میگویند که میخواهند در استقلال تغییرات مثبتی داشته باشیم تا در نهایت باعث خوشحالی هواداران باشیم.

نظرت راجع به بازیکنان جدید استقلال چیست؟

امسال استقلال بالانس بسیار خوبی نسبت به سال‌های قبل دارد. خوشبختانه با بازیکنانی که اضافه شدند نقاط ضعف ما برطرف شده است. بازیکنانی که به استقلال آمدند همگی یا ملی پوش هستند یا ستارههای تیم خود بودند و  امیدوارم بتوانند در استقلال نیز نمایشهای خود را تکرار کنند. همه ما یک تیم هستیم و امیدوارم این تیم بودن ما منجر به موفقیت استقلال شود.

رابطه خوبی هم با خسرو حیدری داری.

خسرو مانند برادر من است و همیشه دستش دارم. تصمیم گیرنده نهایی من هستم اما خسرو همیشه به من مشورت می دهد و دوست داشت من بمانم. خسرو به من می گفت که در نبود من هواداران من را تشویق میکردند. همیشه من را راهنمایی میکند و مانند برادر من کنار هست.

استقبال از تمرینات استقلال در این مدت بسیار زیاد بوده است.

من همیشه شرمنده هواداران استقلال هستم زیرا کار خاصی برای آنها نکرده ام. از ته قلبم برای استقلال بازی کردم و سعی کردم تا وظایفم را تا آنجایی که در توانم بوده است، به بهترین شکل انجام دهم. همیشه هواداران را دوست دارم و دوست دارم باعث خوشحالی آنها باشیم و خنده را بر لبهای آنان چه در ورزشگاه و چه آنهایی که در خانه ما را دنبال می‌کنند ببینم.

آیا امسال استقلال متفاوتی با منصوریان خواهیم دید؟

تغییر در استقلال کار بسیار سختی است. علی آقا و کادر فنی به همراه بازیکنان تمام تلاش خود را برای تغییرات انجام می دهند اما ما برای این کار زمان می خواهیم. ما برای آنکه بتوانیم خواسته های ایشان را پیاده کنیم نیاز به زمان داریم ولی این کار شدنی است. بازیکنان امسال می خواهند که این اتفاقات مثبت رخ بدهد و تلاش می کنند تا این فعل خواستن را صرف کنند.

تو همیشه در زمین جدی هستی و در خارج از آرام؟

البته من در بیرون از زمین نیز خیلی آرام نیستم (با خنده). در تمرین و بازی ها همیشه انسان جدی هستم و شوخی نمی کنم. خیلی وقتها برای تیم ناراحت می شوم و در زمین پرخاشگری میکنم اما بعد از آن در خلوت خودم ناراحت می شوم ولی همه این کارها برای موفقیت تیم است. بازیکن در زمین زیاد تلاش می کند و دوست دارد تیم موفق شود و گاهی وقتها عکسالعملی نشان میدهد و نام اینها دعوا کردن نیست. همیشه به دنبال پیشرفت در تمرین و بازی ها هستم و به همین دلیل هیچ گاه در زمین به فکر موضوع دیگری نیستم.

به نظر می‌رسد ارتباط خوبی بین بزرگترها و تازهواردهای تیم بوجود آمده است؟

ارتباط بسیار خوبی بین بازیکنان تازه وارد و قدیمی برقرار است. قبل از ورودم به استقلال به من میگفتند که در این تیم بزرگترها برای بازیکنان تازه وارد شرایط سختی ایجاد میکنند اما هرگز در استقلال چنین چیزی نیست. زمانی که آمدم استقلال بازیکنان بزرگی داشت اما هرگز کسی برای بازیکنان تازه وارد مشکل ایجاد نکرد و الان نیز فکر می کنم شرایط همین است و بازیکنان تازه وارد همگی از حضور در استقلال راضی هستند. در استقلال کسی خود را برتر از دیگران نمی داند و همه یک هدف دارند که موفقیت استقلال است.

هدیه امید به هواداران استقلال چه خواهد بود؟

علی آقا و بازیکنان همیشه میگویند که میخواهیم در استقلال روند حرکتی جدیدی داشته باشیم. ما میخواهیم استقلال متفاوتی داشته باشیم که این اتفاق با گذشت زمان رخ میدهد. میخواهیم زمانی که هواداران بازی استقلال را تماشا میکنند از بازی تیم راضی باشند و تغییر را ببینند.

در بازی کامپیوتری با یعقوب کریمی رقابت داری؟

اهل بازی کامپیوتری نیستم اما از یعقوب میخواهم که بیاید در زمین تک به تک فوتبال بازی کنیم تا مشخص شود چه کسی برنده است. در زمین یعقوب را با قلدری شکست میدهم. یعقوب بازیکن با تکنیکی است و اعتماد به نفس خوبی دارد اما در فوتبال یک به یک قلدری نیاز است که یعقوب در قلدری به من نمی رسد(با خنده)

صحبت با هواداران؟

از هواداران میخواهم که در تمام طول فصل پشت تیم باشند. تیم تغییرات زیادی داشته است و شاید یک روز، روز استقلال نباشد. هواداران هیچگاه به استقلال پشت نکنند و مثل همیشه از استقلال و منصوریان دوست داشتنی حمایت کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید