هتریک تیم منتخب جهان برابر شطرنج بازان ایرانی | اتاق خبر
کد خبر: 359282
تاریخ انتشار: 25 تیر 1395 - 11:10
جام ستارگان شطرنج:
با وجود نزدیکی امتیازها و نتایج خوب کسب شده در دورسوم رقابت های شطرنج جام ستارگان توسط تیم منتخب ایران، برای سومین روز متوالی پیروزی در مسابقات امروز(چهارشنبه) به نام تیم منتخب جهان ثبت شد.

اتاق خبر: در ادامه رقابت های شطرنج جام ستارگان تیم منتخب جهان توانست برای سومین بار شطرنج بازان ایرانی را با وجود شایستگی و درمجموع امتیازات تیمی شکست دهد.
در رقابت های روز سوم جهانگیر وحیدوف از ازبکستان توانست امیررضا پور رمضانعلی را شکست داده و گابریل سرکیسیان از ارمنستان مقابل پوریا درینی به تساوی دست یافت.
پرهام مقصود لو شطرنج بازمنتخب ایران توانست ادوارد روماین فرانسوی را از پیش رو بردارد و نبرد ساراسادات خادم الشریعه و یوگنی میرشنکو از اوکراین نیز به تساوی انجامید.
پویا ایدنی نیز مقابل رقیب گرجستانی خود میخاییل مچید شویلی نتیجه ای بهتر از تساوی کسب نکرد و لی شانک لی از چین نیز در مصاف با آریا غلامی به نتیجه تساوی رضایت داد.
همچنین سید خلیل موسوی نیز مقابل نایجل شورت انگلیسی مغلوب شد تا ناکامی های ایران در روز سوم رقابت ها تکمیل شود.
احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران نیز توانست درمصاف با جان الوست آمریکایی به پیروزی دست یابد.
با اعلام نتایج از سوی سرداور مسابقات در پایان بازی های امروز تیم منتخب جهان توانست در روز سوم مسابقات با پنج و نیم بر چهار ونیم، تیم منتخب ایران را شکست دهد.
مسابقات شطرنج جام ستارگان بین تیم منتخب ایران و منتخب جهان از روز یکشنبه در منطقه آزاد انزلی آغاز و به مدت 10 روز ادامه دارد.
شطرنج بازان در این مسابقات به روش شونینگن در زمان استاندارد و در 10دور با یکدیگر رقابت می کنند.

منبع: ایرنا

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید