مرکز جامع توانبخشی سالمندان بیرجند افتتاح شد | اتاق خبر
کد خبر: 359779
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 14:19
مرکز جامع خدمات توانبخشی سالمندان با حضور مدیرکل دفتر بودجه و تلفیق بهزیستی کشور و مسئولان استانی در پنجمین روز از هفته بهزیستی افتتاح شد.

اتاق خبر: عباس عزیزی عصر شنبه در مراسم افتتاحیه ساختمان مرکز جامع توانبخشی سالمندان امداد کیمیای بیرجند ضمن تبریک ویژه هفته بهزیستی، اظهار کرد: کار و فعالیت در بهزیستی بسیار مقدس و ارزشمند بوده و انجام امور مربوط به معلولان و نیازمندان در جامعه از قداست بالایی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه آموزش، آگاه سازی و فرهنگ سازی خانواده ها جهت کاهش نرخ معلولیت ها و آسیب های اجتماعی مهمترین رویکرد بهزیستی است، افزود: خدمت در بهزیستی و رسیدگی به وضعیت نیازمندان یک توفیق الهی است و باید قدر این مهم به درستی شناخته شود.

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه خدمت در بهزیستی عمل بسیار ارزشمندی است که برکات و اثرات فراوانی را به دنبال دارد، بیان کرد: اگر چه حل مشکلات معلولان و مددجویان بهزیستی تنها به دست یک ارگان حل نمی شود اما آنچه مهم است آن است که باید همه دستگاه ها و افراد، دست در دست هم داده و گوشه ای از بار مشکلات این قشر را عهده دار شوند.

عزیزی با اشاره به محرومیت خراسان جنوبی در حوزه های مختلف،  گفت: متاسفانه تعداد خیران در حوزه بهزیستی در استان بسیار اندک است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید