واکنش رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به بازگشت طارمی | اتاق خبر
کد خبر: 359825
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 17:22
رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به بازگشت مهدی طارمی به این تیم، گفت: امیدوارم روزی فرهنگ‌سازی به نحوی صورت گیرد که درب باشگاه به روی هر کسی باز نباشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، جعفر کاشانی در خصوص بازگشت مهدی طارمی به جمع سرخپوشان، گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

وی افزود: پرسپولیس و استقلال باشگاه‌های بزرگی هستند و هیچ فردی از این باشگاه‌ها بزرگتر نیست؛ این پرسپولیس است که به بازیکن شخصیت می‌دهد و او را مطرح می‌کند.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: شرایط نباید به گونه‌ای باشد که بازیکن بیاید یک سال بازی کند و سپس برود. بازیکن می‌خواهد اگر به تیم دیگری هم منتقل شود، باید این موضوع از طریق باشگاه صورت بگیرد تا باشگاه دوم بداند که بازیکن حامی بزرگی دارد و این مسئله باعث می‌شود تا شخصیت بازیکن هم حفظ شود.

کاشانی در پایان گفت: امیدوارم زیرساخت‌های باشگاه درست شود و شرایط به گونه‌ای نباشد که درب باشگاه به روی هر کسی باز شود. باید آرزوی هر بازیکنی پوشیدن پیراهن پرسپولیس باشد نه اینکه بازیکن بخواهد یک فصل بازی کند و برود. باز هم تاکید می‌کنم که این پرسپولیس است به بازیکن شخصیت می‌دهد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید