کشف بزرگ‌ترین محموله هرویین در گمرک لطف‌آباد | اتاق خبر
کد خبر: 359920
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 03:17
کارکنان گمرک با کشف محموله ۵۳۶ کیلوگرمی هرویین در مرز لطف‌آباد با افتخار آبروی نظام را حفظ کردند.

اتاق خبر: حجت الاسلام والمسلمین ملکی که در نماز جمعه شهرستان درگز سخنرانی می‌کرد با بیان این مطلب گفت: عزیزان ما در گمرک لطف‌آباد زحمت کشیدند و این محموله را کشف و در مقابل برخی کشورها با افتخار آبروی نظام را حفظ کردند.

وی افزود: آنطور که به من اطلاع دادند این محموله بیش از ۵۳۶ کیلوگرم بوده است، آفرین به همت کارکنان گمرک که این نشان‌دهنده صداقت و عدالت در میان آنهاست.

امام جمعه درگز ادامه داد: من به این عزیزان تبریک می‌گویم و از یکایک آنها تشکر می‌کنم و به مسؤولان استان تأکید می‌کنم که حتماً از این عزیزان باید قدردانی شود.

قربان کریمی مدیرکل گمرک لطف‌آباد شهرستان درگز نیز در این خصوص گفت: با توجه به اهمیت موضوع کشف محموله بزرگ هرویین در این گمرک به اتفاق جمعی از همکاران خدمت امام جمعه رسیدیم و گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات گمرک ازجمله کشف محموله بزرگ هرویین و نقش سامانه جامع گمرکی و زیرسامانه‌های مربوط در کشف آن را ارائه دادیم.

این گزارش حاکی است، کارکنان گمرک لطف‌آباد شهرستان درگز هفته گذشته با کمک دستگاه کنترلی ایکس‌ری و با استفاده از سامانه جامع گمرکی از یک دستگاه تریلی قرقیزی که راننده آن اهل کشور ترکیه بود مقدار ۵۳۶کیلو و ۷۹۵ گرم هرویین کشف کردند که این محموله بزرگ‌ترین و با ارزش‌ترین کشف مواد مخدر ترسط مأموران گمرک طی سال‌های اخیر به‌شمار می‌رود.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید