دوست ندارم فوتبال تیمم نتیجه‌گرا باشد | اتاق خبر
کد خبر: 360236
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 21:16
مونتلا:
سرمربی جدید میلان وعده داد تیمش در این فصل لیگ ایتالیا فوتبال زیبا و تماشاگرپسندی ارائه دهد زیرا او نتیجه‌گرایی را نمی‌پسندد.

وینچنزو مونتلا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ویچنزو مونتلا که پیشینه بازی کردن با پیراهن باشگاه رم را در کارنامه دارد، از این فصل هدایت تیم میلان را بر عهده گرفته است.

این مربی جوان که چند روزی است در تمرینات تیمش حاضر شده است، درباره اهداف و برنامه های خود در این فصل و حضور در میلان گفت: در تیم بزرگ هستم. هنوز یادم می‌آید در بچگی پوستر مارکو فان باستن در اتاقم بود. میلان تیم بزرگی است و هرچه زودتر باید به دوران اوج بازگردد. در حال حاضر همه چیز در میلان شرایط خوبی دارد و همه چیز به خوبی پیش می‌رود. همه بازیکنان تیم مصمم هستند تا بعد از چند فصل ناکامی، بار دیگر میلان را به دوران اوج بازگردانند. همه بازیکنان میلان باید سطح باز خود را بالا ببرند. آنها باید نقاط ضعف خود را بشناسند و بتوانند بهتر شوند و پیشرفت کنند.  

او در ادامه گفت: برای برتری در فوتبال، باید بازی را در اختیار داشته باشید و برای رسیدن به این هدف هم باید فوتبالی زیبا ارائه کنید. از فوتبالی که کثیف ارائه می‌شود، استقبال نمی‌کنم و معتقد هستم این نوع فوتبال، پایدار نیست. به هیچ وجه فوتبال نتیجه‌گرا را دوست ندارم و ترجیح می‌دهم تیمم فوتبالی زیبا و کامل ارائه دهد.

مونتلا درباره خریدهای تیمش در بازار نقل و انتقالات گفت: هم من و هم آدریانو گالیانی به خوبی می دانیم که تیم باید تقویت شود. فهرست بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه ارائه کردم. اکنون هم در حال جذب نفرات مورد نیاز هستیم. باید بازیکنان خودمان از جمله امبایه نیانگ و کارلوس باکا را نیز حفظ کنیم. باشگاه در تابستان فروخته شد و همین مساله کمی برنامه‌های نقل و انتقالات ما را تحت تاثیر قرار داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید