چمن خارجی و وارداتی در ورزشگاه یادگار امام تبریز! | اتاق خبر
کد خبر: 360420
تاریخ انتشار: 30 تیر 1395 - 17:04
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی می‌گوید در صورت تامین شدن منابع مالی، ورزشگاه یادگار امام (ره) برای بازی تراکتورسازی برابر پرسپولیس آماده می شود.

آماده سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مصطفی مدبر امروز در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز حاضر شد تا از نزدیک در جریان روند بازسازی زمین چمن این ورزشگاه قرار گیرد.

پس از بازدید از ورزشگاه یادگار امام (ره) مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به استانداری آذربایجان شرقی رفت و جلسه را با استاندار این استان برگزار کرد.

 مدبر، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پس از دیدار با استاندار آذربایجان غربی، اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی داشتیم و آقای استاندار در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در ورزشگاه یادگار امام (ره) قرار گرفت. خوشبختانه ایشان نگاه ویژه‌ای به ورزش دارند و مقرر شد با کمک‌های ایشان روند بازسازی ورزشگاه سرعت بیشتری بگیرد.

مدبر در خصوص آخرین وضعیت زمین چمن ورزشگا نیز گفت: با توجه به شرایط آب و هوای تبریز، به دنبال بازسازی اصولی در زمین چمن هستیم تا جایی که می‌توان ادعا کرد زمین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) یکی از بهترین‌ها در ایران خواهد بود.

وی افزود: برنامه بازسازی طبق زمان بندی تعیین شده پیش می‌رود. برای اتمام این پروژه باید رقمی در حدود سه میلیارد تومان را هزینه کنیم. خوشبختانه مقامات استانی در خصوص تامین منابع مالی همکاری خواهند داشت تا در آینده‌ای نزدیک چمن مورد نظر وارد کشور شده و در ورزشگاه یادگار امام (ره) نصب شود. نصب چمن وارداتی نیز از آن جهت بوده که عملیات با سرعت بیشتری پیش برود و دیگر منتظر رویش چمن در زمین نمانیم.

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پایان سخنان خود، خاطر نشان کرد: با توجه به دستور و حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان و مقامات استان آذربایجان شرقی، ان‌شاءالله ورزشگاه یادگار امام (ره) برای بازی تیم تراکتورسازی برابر پرسپولیس در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر آماده بهره‌برداری خواهد شد.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید