با حضور تاج مراحل ساخت ورزشگاه نقش جهان مورد بررسی قرار گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 360602
تاریخ انتشار: 31 تیر 1395 - 12:04
سلطان حسینی:
مدیرکل وزارت ورزش و جوانان استان اصفهان برنامه شب گذشته و امروز اداره کل به همراه رئیس فدراسیون فوتبال را تشریح کرد.

ورزشگاه نقش جهان اصفهان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد سلطان حسینی- مدیرکل وزارت ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: پس از آنکه شب گذشته، فینال سوپر لیگ کشور با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد و این مراسم تا ساعت 2 بامداد امروز به طول انجامید، از ابتدای صبح امروز برنامه های متعددی در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ابتدا بازدید از استادیوم نقش جهان انجام شد و روند اجرایی این پروژه مورد بررسی دقیق قرار گرفت و از مواردی که از دغدغه های رئیس فدراسیون فوتبال بود، زمان اتمام پروژه بود. ضمن اینکه مهدی تاج نظرات  و راهکارهای مختلفی را با توجه به تجربیات چند دهه گذشته در فوتبال کشور در این زمینه مطرح کرد.

وی گفت: به دنبال بازدید از ورزشگاه نقش جهان، جلساتی را با دکتر زرگرپور-استاندار اصفهان و همچنین معاون عمرانی استانداری اصفهان برگزار کردیم. در این نشست سه ساعته کلیه موارد مربوط به مراحل ساخت این ورزشگاه و همچنین توسعه ورزش در استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر سلطان حسینی در ادامه گفت: از دیگر بازدیدهای مهمی که امروز صورت گرفت، بازدید از کارخانه شرکت نامی نو به همراه ثابت پی-مدیر عامل این شرکت بود. در این بازدید، از خط تولید کارخانه نیز دیدن کردیم چرا که از مهمترین دغدغه های مهدی تاج این بود که برند فدراسیون در اختیار شرکتی باشد که موضوعات مربوط به سلامت، بهداشت و تغذیه هم میهنان عزیز را رعایت کند که خوشبختانه این شرکت که حامی داوران کشور است به عنوان یک برند سبز فعالیت بسیار خوبی را در زمینه محصولات غذایی انجام می دهد.

وی بیان کرد: بعداز ظهر امروز  و در ادامه جلسات از پیش تعیین شده، در محل هیات فوتبال استان حاضر شدیم و ابرقویی نژاد، گزارشی از فعالیت 16 ساله و چهار دوره حضورش در هیات فوتبال استان را ارائه کرد.

وی در ادامه افزود:  در حال برنامه ریزی هستیم که اگر فرصت مناسبی حاصل شود، رئیس فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی استانی هم شرکت کند.

مدیرکل وزارت ورزش و جوانان استان اصفهان در پایان گفت: از مهمترین برنامه هایی که فردا در دستور کاری ورزش استان قرار دارد، همایش ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای است و با توجه به علاقه رئیس فدراسیون به موضوعات فرهنگی و بخصوص ورزش زورخانه ای، مهدی تاج به همراه شعبانی بهار-معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون زورخانه ای در این مراسم حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید