اعلام حمایت مردم قم از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین | اتاق خبر
کد خبر: 360675
تاریخ انتشار: 31 تیر 1395 - 09:28
مردم قم طی مراسمی با حمایت از شیخ عیسی قاسم رهبرشیعیان بحرین، با مردم مظلوم این کشور در برابر رژیم آل خلیفه اعلام همبستگی کردند.

اتاق خبر:در این مراسم که چهارشنبه شب با حضور خیل گسترده مردم قم و اتباع خارجی برگزار شد، شرکت کنندگان تصاویری از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین و برخی مبارزان این کشور را در دست داشتند و شعار 'هیهات من الذله' سر دادند.
رئیس روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه در این مراسم گفت: شیخ عیسی قاسم به دلیل جایگاه بالا و تاثیرگذاری که دارد مورد تهدید و خشم رژیم آل خلیفه قرار گرفته است.
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا قهرمانی افزود:جمهوری اسلامی ایران امروز نقش بسیار مهم و محوری در تحولات جهانی دارد و اسلام ناب و اسلام انقلابی از ایران به سراسر جهان گسترش پیدا کرده است.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان برای 50 سال آینده جمهوری اسلامی برنامه ریزی دارند و باید نقشه های آنها را به خوبی شناسایی و خنثی کنیم.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب، دشمنان را به خوبی شناسایی و با هوشمندی بالا نقشه های آنان را خنثی می کنند در حالی که بسیاری از کشورهای اسلامی از مشکل رهبری رنج می برند.
قهرمانی بیان داشت: انقلاب های منطقه که به دنبال بیداری اسلامی رخ داده به دلیل نبود یک رهبری قوی و واحد نتوانستند به سرانجام مطلوبی برسد.
وی ادامه داد: امروز در بسیاری از راهپیمایی هایی که در کشورهای مختلف جهان برگزار می شود تصاویر امام راحل و رهبر معظم انقلاب و سید حسن نصرالله را مردم حمل می کنند.
رئیس روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه با اشاره به انگیزه ملت و جوانان برای دفاع از ارزش های اسلامی و مقدسات دینی گفت: در شرایط کنونی مشتاقان زیادی برای دفاع از حرم حضرت زینب کبری (س) وحرمین شریفین در عراق ثبت نام می کنند و آمادگی حضور در صحنه را دارند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله دقاق نماینده شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین و حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی علوی سندی نماینده حزب الوفاء بحرین نیز در این مراسم سخنرانی کردند.
در این مراسم یکی از طلاب ایرانی به دست شیخ عبدالله دقاق به لباس مقدس روحانیت ملبس شد.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید